2737
2739
عنوان

حاملم ولی نمیخام مهمونام بفهمنن کمککک😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 912 بازدید | 58 پست
یعنی هیییچ راهی واسه اینکه چهار پنج ساعت حالمو خوب نگهدارم وجود نداره؟

ویتامیناتو سر وقت مصرف میکنی دیگه؟؟

نه راهی وجود نداره چون هیچ مسکنی نمیتونی بخوری و اینا علائم بارداریه دیگ ولی بگو مریض بودی یا افت فشار داری  و سرت  گیج میره 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
عزیزم کاش بگی بارداری و بخای ب کسی نگن کار سنگین و مهمونداری برای ی خانوم باردار ک اونم ماه اولشه خط ...

ماه اول واقعا خطرناکه ؟؟؟ من فکر میکردم ماه اول راحته بعد ب مرور ادم باید مراقب باشه 😅

من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤣🤣🤣  حتما عزیزم . شوهرم خیییلی کمکم میکنه

خب خداروشکر،انشاالله بسلامتی بدنیا بیاد

یکی دردو یکی درمان پسندد ،یکی وصل ویکی هجران پسندد،من ازدرمان و وصل ودردوهجران،پسندم آنچه راجانان پسندد
2731
منم به کسی نگفتم و افتادم خونریزی. اگه نگی ضرر کردی به بچه و خودت رحم کن.اگه مراعات نکنی ....

مگه چیکار کردی . کار سنگین ؟؟؟

من کا سنگین انجام نمیدم شوهرم نمیزاره کلا دست ب چیزی بزنم . فقط میخام اونا از روی حالاتم  نفهمن همین 

تازه دیشب فهمیدم باردارم داغ داغ 😅 هنوز ب مرحله ی پزشک و اینا نرسیده

حتمااااا فولیک اسید داری هرروز بخور 

ببین ممکنه مهمون حتی درحد ۴ساعت ک هیچ نیم ساعتم ظرر داشته باشه برات چون تو وضع خودتو بچرو نمیدونی پس لطفاااا خاهش میکنم ازت ریسک نکن بگو تا یکم بهت کمک کنن وسیله سنگین ابدا بلند نکن کمرتو خم و راست نکن پفففف دارم حرص میخوررمااااا اخه تو حامله ایی  مهمون چیه تو این وضعیت

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2740
ویتامیناتو سر وقت مصرف میکنی دیگه؟؟ نه راهی وجود نداره چون هیچ مسکنی نمیتونی بخوری و اینا علائم بار ...

هیچ ویتامینی نمیخورم تازه دیشب فهمیدم باردارم

ماه اول واقعا خطرناکه ؟؟؟ من فکر میکردم ماه اول راحته بعد ب مرور ادم باید مراقب باشه 😅

نه ماه اول تا چهارم واقعااااا خطرناکه دور از جون شما خطر سقط بیشتره لطفاااا مواضب بچت باش ببین بازم میگم کار سنگین اصلااااا من میگم تو کارم نباید بکنی چ سبک یا سنگین ولی امروزه فق کار سنگین نکن زیاد راه نرو یکم راه رفتی بشین اسید فولیک و ویتامین دی داری؟اگ داری حتماااا  بخورررر راستیییی کشمش پلو درست کردی نخور توش زعفرونه زعفران یذره هم خطرناکه لطفا رعایت کن زودم برو دکتر 

امیدوارم بارداری راحتی  داشته باشی و بچتو با سلامت کامل خودت وبچت بغل کنی 😍❤️

حتمااااا فولیک اسید داری هرروز بخور  ببین ممکنه مهمون حتی درحد ۴ساعت ک هیچ نیم ساعتم ظرر داشته ...

ممنون ک نگرانی🥺🙏🏻♥️ اره خیییلی مراقبم و اینکه تازه دیشب فهمیدم حاملم و این مهمونا رو وقتی دعوت کردیم ک نمیدونستم باردارم . و البته همسرم نمیزاره کاری کنم . با اینکه بلد نیست ولی همش میگه چیکار کنم و منم همه کارا رو دادم انجام بده 😅

ها بیا تا برات یه غصه ای رو بگم خواهر.یکی بود یکی نبود زیر اسمون خدا هیشگی نبودش.یه دختری بود توسرش پر از ارزوهای بزرگ...خلاصه اینکه حقیقت زیر ابر پنهان نمیشود عزیز.حالا تو میخوای حقیقت یکماه رو پنهونش کنی؟

2706