2737
2739

؟

مگه ما بچه بودیم‌ هدیه نمیبردیم؟

یجا یکی گفته بود شان معلم و..

قطعا هدیه دادن کار پسندیده ای هست،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کلا هدیه دادن و هدیه گرفتن حال آدمها رو خوب میکنه احساسشونو نسبت بهم بهتر میکنه و زندگیها رو راحتتر 

اینقدر دو دو تا کردن فقط از افکار شیطان هست که پول و مهمترین چیز در ذهن انسان قرار میده 

من خودم همیشه شاگرد بودم و برای معلمهام احترام قائل بودم 

کلا چه کاریه هنوز این مسائل هست؟ معلم حقوقشو میگیره دیگه هدیه چیه تو این گرونی. من یادمه بچه ها رو مجبور میکردن پول بدین. یا معلم خیلی راحت میومد جلو بقیه کادوهارو باز میکرد یا دونه دونه میگرفت هر کی نداشت ضایع میشد. این کارا چیه بذارین از مد بیوفته

2740
اگر کنار عطر یک پالت سایه ی مارک هم بگذارم زشت هست؟ چون من خریدم راستش الان میگم نکنه زشت باشه خو ...

نه بابا چرا زشت باشه. همون عطر هم کافیه. من معلمم. باور کن بچه ها داخل کاغذ مینویسند دوستت دارم ذوق مرگ میشم.

کلا نفس عمل هدیه دادن و محبت کردن قشنگه. کم و زیادش مهم نیست

کلا چه کاریه هنوز این مسائل هست؟ معلم حقوقشو میگیره دیگه هدیه چیه تو این گرونی. من یادمه بچه ها رو م ...

معلمای ما این کارا نکردن.

این حرفا چیه؟

معلم محتاج قدر دانی شما نیست.شما هم مجبور نیستی هدیه بخری.

معلم پسرم بنده خدا انقدر متینه که مطمئنم براش هدیه ببرم از خجالت آب میشه.

محبت زوری نداریم که

معلمای ما این کارا نکردن. این حرفا چیه؟ معلم محتاج قدر دانی شما نیست.شما هم مجبور نیستی هدیه بخری. ...

من توی 5 سال دبستانم این چیزا رو دیدم. وقتی دیدم دیگه نمیتونی بیای بگی نه اینجوری نبوده! 

اون وقتا مجبوری بود. همه باید پول میدادن برای معلم برن کادو بخرن. 

من توی 5 سال دبستانم این چیزا رو دیدم. وقتی دیدم دیگه نمیتونی بیای بگی نه اینجوری نبوده!  اون ...

من هیچ موقع هدیه روز معلم نبردم.  فقط از گل های حیاطمون دسته میکردم می بردم براشون.

چطور برا ما اجبار نبود؟

2706