2733
2734
عنوان

کی بیداره میشه یه کمک به من بکنین

974 بازدید | 95 پست

بچه ها دوست پسرم قراره صبحانه ببرتم بیرون به نظرتون چی سفارش بدم به نظرتون که هم قیمتش مناسب باشه هم برام خوب باشه آخه سرما خوردم تا حالا هم صبحانه نرفته بودم کافه هی هم بهش گفتم بزار من حالم خوب بشه بعد بریم ها گفت حرف مهمی باهات دارم حالا راهنماییم کنید 

خونوادت چی ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبحانه فقط کله پاچه و تمام

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       
2728

مسلمونی نرو

مسلمون نیستی برو سیراب شیردون بخور

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

من بودم از استرس حرف مهمش نمیتونستم چیزی بخورمو سفارش بدم🤣

ولی به نظرم بگو واسم فرقی نداره هرچی وهسه میگیری واسه منم سفارش بده

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
2740
صبحانه فقط کله پاچه و تمام

فقط ماییم کله پارچه رو شب میخوریم🤣🤣🤣

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓

ببین بهترین صبحانه برای جلسه اول ، استارتر ، یک قهوه لاته یعنی اسپرسو با شیره و یک کیک ، چون نیمرو و سوسیس برات خوب نیست 

ولی اگه آش یا حلیم داشت کلاسش پایبنتره ولی چون سرما خوردی آش از همه چی بهتره 

حلیم روغن داره برات خوب نیست 

اگه اینا نبود و سلف سرویس بود شما کدو و هویج پخته و سبزیجات با بک قهوه داغ و کیک بدون چربی و ساده 

لطف حق با ما مداراها کند       چونکه از حد بگذری رسوا کند
نه مام هستیم 

خداروشکر😁

فقط ماییم کله پارچه رو شب میخوریم🤣🤣🤣

ما در هر زمان و مکانی میخوریم 

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       
2706