2733
2739
عنوان

کاش ارزش خودمون رو میدونستیم

76 بازدید | 4 پست

اگر دقت کرده باشید دخترای مجرد الان برای رسیدن به پسرا دست و پا می‌شکن.نذر میکنم استخاره میزنن.بهم میریزن.همین کارا باعث شده پسرا پرتوقع بشن

ن اینجور نیست عزیزم 

پسرا پر توقع نیستن 

فقط شرایط بد اقتصادی و جامعه دست دلشونو سمت ازدواج نمیکشه وگرنه میل ب تشکیل خانواده تو پسرا بیشتره(البته نظر منه)

البته اینم هس ک ب قول شما دخترام خودشونو بی ارزش میکنن و همه جوره در اختیار پسر قرار میدن اونام ک نیازشون بر طرف میگن چرا ازدواج 

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم اینها نذر کنی و دعا کنی که حقارت نیست 

انسان برای اینکه نسل درستی از خودش به جا بذاره خوب باید ازدواج کنه و همسر اختیار کردن کار خیلی ارزشمندی هست 

کار سخیف اونه که صرفا برای ارضای میل جنسی هر روز با کسی باشی بدون تعهد و بدون هدف و برای اینکار انواع و اقسام حربه ها رو بکار ببری تا بتونی بقیه رو اغفال کنی