2733
2734
مگه میشه تا۴حفظ باشین و برگردین از دوباره حفظ کنین؟مرور یا تثبیت نکردین؟حیف زحماتتون.حیف.😔🌹

ن تثبیت نکردم.

بله عزیزم میشه متاسفانه خیلی مسائل ممکنه برای ادم پیش بیاد ک نتونه برای منم پیش اومد

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
ن تثبیت نکردم. بله عزیزم میشه متاسفانه خیلی مسائل ممکنه برای ادم پیش بیاد ک نتونه برای منم پیش اومد

چه پیشنهادی چه نصیحتی دارین که یادمون نره حفظیات؟

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خونه من کوچیکه بچه هم ندارم جونم ندارم...😁 تو خیلی خفنی که به زندگی و قرآن میرسی ...

منم یه مدت حفظ کار می‌کردم به هیچ کار نمی‌رسیدم.

الان کلاس آنلاین ثبت نام کردم هفته ای یک صفحه هر جلسه نیم صفحه😁

مگه میشه تا۴حفظ باشین و برگردین از دوباره حفظ کنین؟مرور یا تثبیت نکردین؟حیف زحماتتون.حیف.😔🌹

دیگه قران همینه 

قانونش اینه مرور دور باید انجام بشه اگر نه همش میپره 

کسی که سی جز رو حفظه روزی یک جز باید مرور داشته باشه اگر نه زحمات پر...

همینجوری به تناسب برای کسایی ک کمتر حفظ هستن 

نه منم اصلا نمیزارم نمازم قضا بشه یه دختر 7 ساله دارم ولی همیشه تا اذان میگفت نمازم یا میرفتم مسجد ی ...

اینجا یعنی کجا نی نی سایت?همه به نوعی گرفتارند.هر کس یه جور.دختر گلتون هم میخونه؟من دخترم ۲سال و خورده ای یه.برین مسجد .خیلی خوبه.حتما برین برین برین توروخدا برین مسجد🌹

دیگه قران همینه  قانونش اینه مرور دور باید انجام بشه اگر نه همش میپره  کسی که سی جز رو ح ...

جدی میگین?وای.پس مرور مهمه

2740
خونه من کوچیکه بچه هم ندارم جونم ندارم...😁 تو خیلی خفنی که به زندگی و قرآن میرسی ... منم یه مدت حف ...

من کلاس تجوید گذروندم حفظ صفحه اول رفتم دیگه سخت شد با بچه برم.

تو خونه شروع کردم قرآن نور نصب کردم.فلش هم دارم تلوزیون میزنم

ببین ده درس و مرور دور باید انجام بشه  و نکته مهم اینه تا از حفظ قطعی مطمئن نشدی حفظ جدید رو ش ...

مممنونم.خدا کمک همه باشه انشاالله

احتمالا کم خونی نداری؟

نه.داشتم برطرف شده.کم خوابی هم نمیزاره تمرکز کنم.بین الطلوعین خودمو بیدار نگه میدارم که روزی به منم برسونن فرشته ها

2706