2733
2739

خونمون بزرگه و کهنه ساخت کلی وقت وانرژی میگیره ازم بچه کوچیک هم دارم.طبیعیه؟یا من فقط اینطوری هستم.کم جونم.💚💚💚💚💚

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب گلم کارای خونه هم می‌کنی ثوابش کم از حفظ قرآن نداره. روزانه آیه ها کمتری حفظ کن. حجمش کم کن که خ ...

بازم نمیتونم بدنم کشش نداره.بچه هم باهاش بازی می‌کنم چون حوصله ش سرمیره. 

برنامه ریزی کن.هر روز یک قسمت رو تمیز کنی.من الحمدلله ۳ تا بچه کوچیک دارم.با اینک کارمم خیلی زیاده معمولا تا نماز ظهر همههه برنامم انجام شده و بعد از ظهر وقت کافی برلی حفظ قران و کتاب خوندنم دارم

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
2738
با صوت تکرار حفظ کن مغزت خودش کارشو میکنه میشه حین کار کردن اینکارو کرد یا خودت ویس بگیر گوش کن  ...

ممنون.فلش دارم میزم تلوزیون .

گوش میدم .خوابمم کمه.واقعا به هر۲تاش رسیدگی کنی سخته

منم خونمون قدیمی البته مال مادر شوهرمه آشپزخونه و حموم و دسشویی تو حیاطن خسته شدم از بس حیاط و دسشویی شستم باور کن قبلا سر وقت نماز میخوندم الان از خستگی نمازم دیر میشه خودم ناراحت میشم چون من واقعا نماز و مسجد رفتن آرومم میکنه اما انقد خسته میشم یه کم کار میکنم بی جون میشم 

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
برنامه ریزی کن.هر روز یک قسمت رو تمیز کنی.من الحمدلله ۳ تا بچه کوچیک دارم.با اینک کارمم خیلی زیاده م ...

چقدرخوب.تا کجا تونستین حفظ کنین.من صفحه ۳هستم.برنامه ریزی خیلی خوبه

منم خونمون قدیمی البته مال مادر شوهرمه آشپزخونه و حموم و دسشویی تو حیاطن خسته شدم از بس حیاط و دسشوی ...

وای بمیرم نمیزارم قضا بشه.بچه ندارین یکم مسعولیتتون کمتره.حتما سرموقع بخونین

چقدرخوب.تا کجا تونستین حفظ کنین.من صفحه ۳هستم.برنامه ریزی خیلی خوبه

من زمان دانشجوییم تقریبا ۴ جزء حفظ کردم ولی ول کردم و تقریباال عمران کلا فراموشم شده بود.

مجدد الان شروع کردم از جزء۱حفظ میکنم.

ببین باید برنانه بریزی و طبق اون عمل کنی.همزمان از قرص اهن اگر کمبود اهن داری.قرص کلیسیم و ویتامین دی و مولتی ویتامین نباید غافل باشی اگر کمبودش رو داری.

از شیره انگور یا خرما

از گردو و بادوم‌

روزانه میوه مصرف کردن اصلا غافل نشو چون تو ی مادری و باید جون داشته باشی ک ب بچت برسی

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
من زمان دانشجوییم تقریبا ۴ جزء حفظ کردم ولی ول کردم و تقریباال عمران کلا فراموشم شده بود. مجدد الان ...

مگه میشه تا۴حفظ باشین و برگردین از دوباره حفظ کنین؟مرور یا تثبیت نکردین؟حیف زحماتتون.حیف.😔🌹

وای بمیرم نمیزارم قضا بشه.بچه ندارین یکم مسعولیتتون کمتره.حتما سرموقع بخونین

نه منم اصلا نمیزارم نمازم قضا بشه یه دختر 7 ساله دارم ولی همیشه تا اذان میگفت نمازم یا میرفتم مسجد یا خونه میخوندم اما از وقتی اومدم اینجا اصلا همه چیم به هم خورده انقدر مشکلات دارم تنها یاور تنهاییام خدا و آقام امام زمان (عج) هست میشه برای منم دعا کنی ممنون میشم خیلی‌گرفتارم.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2706