2733
2734

سلام لطفا قضاوتم نکنین چون یه مادرم و حس ششم مادرانه ام احساس خطر کرده .من یه دختر هفت ماهه دارم خواهرشوهرمم یه دختر سه ساله. از وقتی بچه من بدنیا اومدن خانواده شوهرم که ساده ان مدام پیش شوهر خواهرشوهرم از بچم تعریف میکنن و میگن باهوشه و فلانه و از بچه اونا قوی تر و تیزتره واینا. دیشب شام خونه مادر شوهرم بودیم بعد شام با خواهر شوهرم ظرفارو میشستیم. یهو برگشتم سمت پذیرایی دیدم دخترم نیست. گفتم بچم کوووو؟؟ گفتن شوهر خواهر شوهرم(‌که همون شوهر عمه بچم میشه)‌بردتش اتاق خواب داره جلو آینه بازی میکنه با بچم. ذاتا ادم حسودیم هست. بعد فورا از اتاق اومد بیرون. بعدش بچمو ک بغل گرفتم دیدم داره عوق میزنه انگار میخاد بالا بیاره. شوهرمم اونقد ساده لوحه به اون مرد اعتماد داره. از دیشب نخابیدم فکرم هزار راه میره. میگم نکنه از حسودیش دهن بچم چیز میز گذاشته بچمو خنگ کنه. توروخداااا کمکم کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به قران شماهارو میبینم وحشت میکنم به توله ی کسی دست بزنم 

اصلا مگه بچه ۷ ماهه حرکت خاصی داره که بشه فهمید تیزهوش تره ؟مسئله ی المپیاد ریاضی حل میکنه طفل شیرخوار ؟

بیچاره اون مرد هم گفته بزار اونم بچست محبت کنم

اول صبحی اعصابم خورد شد  

2740
میشه نشانه های تیزی و باهوشی تو۷ماهگی رو بگید

با دوران نوزادی اون بچه مقایسه میکنن که مثلا این زودتر غلت زد این زودتر سینه خیز رفت. این اازون تپل تره. این ازون تیز تره و زودتر با بقیه ارتباط گرفته‌ .

همچین ماده ای وجود نداره

به همسرت بگو با خانواده اش حرف بزنه بگه دیگه مقایسه نکنن هم بچه رو الکی چشم میزنن هم باعث کینه میشن و فردا هر چیزی برعکس اتفاق بیفته باعث تمسخر طرف و تحقیر میشه

قحطی حرفه مگه میشینن دو تا نوه رو تحلیل میکنن خدا عقل بده که چی بشه

اصلا هوش و استعداد و غیره و غیره فقط تو نتیجه نهایی مثل رشته تحصیلی و شغل و امثالهم مشخص میشه نه چیزای دیگه

دو تا بچه فسقلی رو گذاشتن جلوشون تحلیل میکنن این دفعه نشون بدین راضی نیستین

عجب 
2706