2733
2734
عنوان

۵روزه کات کردیم بیوش اینه

227 بازدید | 12 پست

در شهره هرزه دلان عاشقی کردن حرام است

اگه میشه برای بهتر شدن رابطه منو عشقم یه صلوات بفرستید...🥺و دعا کنید بهم برسیم و خوشبخت شیم و صلاحمون تو بهم رسیدن مون باشه🥺....۱۴۰۱/۳/۷💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤣🤣تیکه انداخته

عه

اگه میشه برای بهتر شدن رابطه منو عشقم یه صلوات بفرستید...🥺و دعا کنید بهم برسیم و خوشبخت شیم و صلاحمون تو بهم رسیدن مون باشه🥺....۱۴۰۱/۳/۷💜
2728
یعنی اشتباه کردم عاشق شدم

باز ی جای دیگ گذاشته خراب کردی کسیو که خرابت بود

دقیقا با تویه  بلاکش کن

یعنی دلش تنگ نشده

باز ی جای دیگ گذاشته خراب کردی کسیو که خرابت بود

دورو دیگه ازسرش میپره

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
2740

تو هم بزن

بودم بودی. بود

رفتی ری.......  روت

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره

اخه با پست و استوری و پروفایل ادم حرف خصوصی  میزنه که خودش رومسخره عالم کنه ؟ هر ادم بی ربطی ببینه چه حسی داری .

بچه ۱۴ ساله است ؟ 

بنطرم نرو نگاه کن ، این کار یه ادم بالغ نیست .

تازه این خوبه یه دختره رو میشناسم با هر کی حرفش میشه یه اعلامیه بصورت پست  براش میده بیرون و تازه تو کامنت ها با دوست هاش میشینه سبزی پاک کردن و در مورد طرف حرف زدن . ادم میمونه .