2733
2739
عنوان

هدیه روز معلم

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 24 پست
بچه هامون آسیب وارد کرده باشن؟ فک کنم برعکس گفتین

اتفاقا برعکس نیس دانش اموزای شوهرم یه بار قمه اورده بوده مدرسه تو کیفش شوهرم میخواست از دستش بگیره دست شوهرمو یکم بریده بود 

یا به بار که تو روستا درس جیداد انگار مار میخداسته بچه رو نیش بزنه شوهرم پریده خداسته بگیرتش پاش پیچ خورده 

کلا سخته فک کن تو با بچه خودت نمی تونی سرو کله بزنی بعد بری 35 تا دانش اموز داشته باشی اونم ابتدایی 😕 اونم با حقوق کمم 

عزیزان هیچی برای هیچ معلمی نخرید . تو هیچ شغلی حتی پرستاری لازم نیست هر روز به همه عشق بدی کار با بچ ...

ااتفاقا تو مدرسه پسرم مدیر گفت به هیچ عنوان پول جمع نکنید برای هدیه به معلم دور ازشان معلم هست وهر کس به هر طریقی دوست داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اتفاقا برعکس نیس دانش اموزای شوهرم یه بار قمه اورده بوده مدرسه تو کیفش شوهرم میخواست از دستش بگیره د ...

من نمیدونم شوهر شما کجا تدریس میکنن که محیطش اینجوریه. ولی خود من کلی تروما دارم که مسببش معلم هایی هستن که رفتار با کودک رو بلد نبودن. کم توهین و تحقیر و کتک ندیدیم از بعضی معلما.  البته خیلیاشون فرشته بودن ولی برعکسش هم بود 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
من نمیدونم شوهر شما کجا تدریس میکنن که محیطش اینجوریه. ولی خود من کلی تروما دارم که مسببش معلم هایی ...

یکیش تو اردبیل بود 

یکیش هم الان روستا درس میده 6 تا دانش اونز داره و 5پایه س از جون و دلش مایه میزاره 

نه خیر خیلی درست درس میدن حقوق مفت و ناحق می‌گیرن پنج دقیقه درس میدن ۴۵ دقیقه میرن تو گوشی البته هم ...

شما برو کلاس ببین میشه ۵ دقیقه درس داد بقیه رو گوشی داشت تازه گوشی ابزار کار معلمه  

تمام فیلم های آموزشی عکس ها بخشنامه ها همه تو گوشی معلمه . 

2740
واقعا حقوقشون ناحقه مثلا نباید به امثال شما سواد خواندن نوشتن یاد می‌دادند که الان بر علیه خودشون سر ...

من خودم هم پدرم معلمه هم مادرم

گفتم البته همشون اینطوری نیستن ما دبیرایی هم داریم ۱ ثانیه از وقت کلاسشونو هدر نمیدن الان میاد سر کلاس یکی از بچه ها به افتضاح ترین طرز ممکن کنفرانس میده و مابقیشو می‌ره تو گوشیش پولش حلاله؟ تا یکی مثل دبیر فیزیکمون که تمام توانشو می‌زاره برای درس دادن؟

سواد خواندن و نوشتن و معلمام یادم ندادن پدرو مادرم یادم دادن معلما تا دوبار چیزیو ازشون بپرسی خسته میشن داداش کوچیکمم بابا و مامانم باهاش کار می‌کنن شما فکر می‌کنی تا اون تمارین داخل خانه اون سختی هایی که مامان بابا ها میکشن برای دو کلمه درس نوشتن بچه ها و یادگرفتنشون چقدر سخت تر از اینه که تو درستو بدی و بری خونه 

معلمی شغل خیلی شریفیه اما تا زمانی که آدمایی که معلم میشن هم شریف و قدردان کارشون باشن منظور منو متوجه نشدی شما 

شما برو کلاس ببین میشه ۵ دقیقه درس داد بقیه رو گوشی داشت تازه گوشی ابزار کار معلمه   تمام فیلم ...

والا رفتارهای دبیرامو دارم بیان میکنم چرا نمیشه😐😶

صدای چرخیدن تو اینستاگرام و ویدیو هایی که میبینه میاد بچه هام حرف میزنن و شلوغ می‌کنن