2733
2734
عنوان

از اونا هستی که در طول روز همش به خدا نق میزنه؟؟؟؟!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 59 پست
پافشاری عجیبی میکنید

شما تلاش کنید هرروز خدا همه چی رو درست میکنه

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم مثل تو بعضی وقتا روز و شب ندارم  ولی کتاب "چهار اثر فلورانس اسکاول شین" رو دارم میخونم بهت ...

شاید باورت نشه ولی اینقدر حالم بده که دیگه نمخوام درست شه

حالا بازم بابت کتاب ممنون شاید یوقتی خوندمش

علت مرگ=خفگی در اثر بغض زیاد
عزیزم  منم خیلی شرایط سختی رو کشیدم اما هر وقت شرایطم سخت میشه به بغل خودش پناه میبرم برای من ...

خداروشکر که میتونی به شیطان غلبه کنی ولی من دیگه بریدم

الان۲۷سالمه مگه قراره چقد دیگه زنده بمونم که اینهمه سختی و عذاب میکشم

من برا خودم یه مثال دارم نمی‌دونم به کار شما میاد یا نه. وقتی یه مادر بچه‌رو از شیر می‌گیره دلیلش بی ...

والا توی اتفاق دیشب هیچ درسی بجز خفت و خاری خودمو بچهام نبود😭

خداروشکر که میتونی به شیطان غلبه کنی ولی من دیگه بریدم الان۲۷سالمه مگه قراره چقد دیگه زنده بمو ...

خدا نکنه  

انشاا... روزهای خوب خواهید داشت که به اینروزهاتون با تعجب نگاه کنید 

اولا که کلا طول زندگی مهم نیست و میزان کسب آگاهی مهمه 

انسانی هست که در سختی و فشار خیلی بیشتر انسانی در خوشی و راحتی معرفت و آگاهی پیدا میکنه 

شما اگه ملاک زندگی کردن رو خوشی نذارید همه چی حل خواهد شد و زندگی بر وفق مراد خواهد بود 

اساس زندگیتونو بر کسب آگاهی و حل مسائل دور و اطرافتون بذارید و در تمام مدت شان انسانیتون حفظ کنید 

این رویه منو از دخمه ی زندگی قبلیم نجات داد

2738
والا توی اتفاق دیشب هیچ درسی بجز خفت و خاری خودمو بچهام نبود😭

نمی‌دونم مشکلتون چیه امیدوارم زود حل بشه ولی اگه حوصله داشتین بعد این که کمی ناراحتیتون کم شد از یه زوایه دیگه و متفاوت به ایم مسئله نگاه کنین شاید یه تصمیمی باید بگیرین یا کاری رو باید انجام بدین.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
خدا نکنه   انشاا... روزهای خوب خواهید داشت که به اینروزهاتون با تعجب نگاه کنید  اولا که ...

سوال اینجاست روزای خوب قراره کی بیاد شما میگی دیدگاهمو عوض کنم درسته حرفتون ولی همسرمو با خانوادش چیکار کنم بدترین کاراو باهام میکنن که توی سایت نمیتونم بگم اخه ابجیم کاربریمو میدونه 

هرچی عذاب و بد بختی دارم میکشم از طرف خودشو خاهر کثافتتر از خودشه ولی همسرم بخاطر اونا بدترین چیزا و بهم میگه باید چی بگم خب اشکال نداره یکم بی احترامی کرد یکم فحش داد فقط از واژه دزد استفاده میکرد(مادرش چندسال پیش ازش دزدی کرد انداخت گردن من منم بهشون ثابت کردم کار مادرش بوده ولی بخاطر اینکه ابروی مامانش رفته همش به ناحق بهم میگه دزد) اینارو چجوری توی دلم جا کنم؟؟؟؟

حتی دیشب برد سه تومن پول کباب داد رفت طبقه بالای خونمون با جاریمو خاهرخودش‌ خوردن ماهم ماکارونی خوردیم حتی به بچهام ندادن اونوقت گله کردم کلی فحش نثار منو جدو آبادم کرد بنظرت دیدگاه من خرابه یا سرنوشتی که خدا برام رقم زده؟؟؟

نمی‌دونم مشکلتون چیه امیدوارم زود حل بشه ولی اگه حوصله داشتین بعد این که کمی ناراحتیتون کم شد از یه ...

پست بالایی رو بخون

مشکل من فقط با طلاق یاهم مرگ حل میشه درغیر اینصورت هیچوقت خوشی نمیبینم

پست بالایی رو بخون مشکل من فقط با طلاق یاهم مرگ حل میشه درغیر اینصورت هیچوقت خوشی نمیبینم

شاید خدا میخواد بهتون بفهمون راه رشدتون از کندن از این آدم میگذره اگه شرایط طلاق دارین درست و منطقی بهش فکر کنین.

سوال اینجاست روزای خوب قراره کی بیاد شما میگی دیدگاهمو عوض کنم درسته حرفتون ولی همسرمو با خانوادش چی ...

عزیزم شما شرایط سختی دارید اگه میتونید با امید و کمک از خدا تغییرش بدید اگه نمیتونید جداشید 

منکه خودم شخصا با نماز شب خوندن خیلی صبورتر شدم و خداوند به من عزت عطا کرد البته من صرفا به خاطر نزدیکی که با خدا بیشتر حرف بزنمنماز شب و شروع کردم اوایل خیلی سخت بود ولی خیلی برام خوب بود و عجیب انسان نسبت به محیط اطرافش آگاه میشه و غصه های دنیا اذیتش نمیکنه و اینکه صلوات فرستادن برای آقا امام زمان که ایشون برام دعا کنن دعای ایشون که برام معجزه بوده 

انشاا... اول آرامش پیدا کنید و بعدا تمام مشکلات زندگیتونو در کمال وقار و ایمان حل کنید 

زندگی بسازید که فرزندانتون شما رو به عنوان قهرمان بشناسن و خداوند هم شما رو دوست خودش بدونه

شاید خدا میخواد بهتون بفهمون راه رشدتون از کندن از این آدم میگذره اگه شرایط طلاق دارین درست و منطقی ...

۵تا بچه دارم 🥲

چیکارشون کنم نه حامی دارم نه جایی دارم یا باید تنها برم و بچهامو بسپرم دست این مرد یاهم باید بسوزم و بسازم

۵تا بچه دارم 🥲 چیکارشون کنم نه حامی دارم نه جایی دارم یا باید تنها برم و بچهامو بسپرم دست این مرد ...

خیلی براتون ناراحت شدم و براتون دعا می‌کنم خودش بهتون کمک کنه مطمئن باشین همیشه در روی یک پاشنه نمی‌چرخه و روزگار با تمام سختیاش می‌گذره هر کس هم بدی یا خوبی کنه سرانجام تو جیب خودشه.

2706