2733
2739
عنوان

از اونا هستی که در طول روز همش به خدا نق میزنه؟؟؟؟!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی حالم بده خیلی دارم منفجر میشم حتی دیگه خابمم نمیبره از شدت غصه

عزیزم 

منم خیلی شرایط سختی رو کشیدم اما هر وقت شرایطم سخت میشه به بغل خودش پناه میبرم برای من همون سجاده هست 

خود خدا حالمو خوب میکنه 

به شیطان میگم همه ی دنیا رو ازم بگیری نمیذارم ایمانمو ،خدامو ازم بگیری 

انشاا... شما هم ایمانتونو بتونید حفظ کنید چون عمر کوتاهتر از اونچیزیهست که انسان فکر میکنه اینو از بزرگترها بپرسید 

2728
خیلی حالم بده خیلی دارم منفجر میشم حتی دیگه خابمم نمیبره از شدت غصه

منم مثل تو بعضی وقتا روز و شب ندارم 

ولی کتاب "چهار اثر فلورانس اسکاول شین" رو دارم میخونم بهترم خداروشکر

اگه وقتشو داشتی بخون کمکت میکنه

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
تنها چیزی که قبول دارم خداس

خب !!

درس خوندن کار کردن یا ...از ماست اما اثرپذیری از خداست 

مثلا حرفی میزنی به نشانه پند و نصیحت 

یه جا مردم به حرفت میخندن 

یه جا با حرفت گریه میکنن 

در واقع تو کارتو کردی اما نتیجه کارت به خدا بستگی داره

2740
عکوری جون قول بده اگه معلم شدی عوض نشی با شاگردات همی قدر صادق و درست باشی گاهی تو سایتم به ما سر بز ...

من همیشه همینم 🥺❤ذات آدما که عوض شدنی نیست 

خوبی از خودته که منو خوب دیدی 

اما میدونی چیه؟من از عملکرد دیروزم راضی نبودم خیلی نگرانم 

واقعا انقدر بهش فکر کردم دیروز کامل سردرد داشتم 

دلم قبولی میخاد

من همیشه همینم 🥺❤ذات آدما که عوض شدنی نیست  خوبی از خودته که منو خوب دیدی  اما میدونی چ ...

مضخرفترین کنکور  رو من دادم بعد اون افتضاحات تازه قبولم شدم. دو ماه قبل کنکور کسی رو که دوست داشتم خیلی ناگهانی فوت شد اصلا روحیه نداشتم. سر امتحان دیر رسیدم. تو کارت کنکور هم  مکان امتحانو اشتباهی دیده بودم و تازه پول هم همراهم نبود که برم محل جدید شانسی یکی از استادای غر غروی دانشگاه لطف کرد و ما دو سه نفر رو رسوند محل امتحان و در نهایت هیچ شماره تلفنی رو حفظ نبودم تا کسی بیاد دنبالم و منو برسونه خونه با بدبختی آخرای امتحان شماره مغازه شوهر خواهرم یادم اومد... دیگه نگم برات ولی نتیجه قبولی بود با رتبه ۱۴۰۰ همیشه تو زندگی یه سهمی برا خدا کنار بذار.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
خب !! درس خوندن کار کردن یا ...از ماست اما اثرپذیری از خداست  مثلا حرفی میزنی به نشانه پند و ...

نتیجه کار به میزان تلاش خودت برمیگرده

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2706