2737
2734
عنوان

از اونا هستی که در طول روز همش به خدا نق میزنه؟؟؟؟!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه خدا وجود داره؟؟؟؟ اگه اره که پس کجاست چرا هرچی نگا میکنم نمیبینمش؟؟؟؟ چرا هرچی صداش میزنم نمیش ...

عزیزم تو فشار و سختی همه ی ما کم میاریم اما نمیتونیم وجود خدارو انکار کنیم عزیزم 

این دنیا نیومدیم بخوریم و بخوابیم اومدیم رشد کنیم و آگاهی کسب کنیم 

انشاا... متوجه میشی که اگه لطف خداوند به ما نبود اصلا نباید به این دنیا پا میذاشتیم چه برسه که زنده باشیم و زندگی کنیم 

کلا با اینهمه پیچیدگیها چطوری داریم زندگی میکنیم همه لطف خودش هست 

و گرنه شیطان و یارانش لحظه ای از نابود کردن بشر دست نمیکشن

2728
اشتباهتون شستن با کف بوده یه بار با دید کهکشان نیستی امتحان کنید شاید مشکلتون حل شد.

نمیدونم شاید دیدگاهم اشتباهه ولی دیگه بریدم هیچی برام مهم نیست از خداهم خستم که اینقد عذابم میده

علت مرگ=خفگی در اثر بغض زیاد

چند ساله اصلا به این چیزا فکر نکردم چون همه چی برمیگرده به خود آدم 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
عزیزم تو فشار و سختی همه ی ما کم میاریم اما نمیتونیم وجود خدارو انکار کنیم عزیزم  این دنیا نیو ...

خیلی حالم بده خیلی دارم منفجر میشم حتی دیگه خابمم نمیبره از شدت غصه

علت مرگ=خفگی در اثر بغض زیاد
2740

واقعا کسی جای شرایط دیگری نیست نمیشه خرده گرفت ، به روحی که با گریه سبک میشه نمیشه بالفعل ازش انرژی و نگاه مثبت خواست ، چون دست خودش نیست زخمیه درد داره

خدا گرفتاری همه رو حل کنه ، خودش حال بنده اش رو میبینه میدونه شبیه هم نیستن

عجب 

من به وجود خدا اعتقاد دارم اما نه خدای مهربان و عادل  و بی عیب 

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 

من همین که نفس میکشم و زنده ام خدا رو هزاران بار شکر میکنم و شکر خدا هر لحظه تو زبونمه....فقط یه جا از خدا خیلی گله کردم و به قول معروف نق زدم اونم مرگ مادرم بود

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
خدارومنکر میشی؟

تنها چیزی که قبول دارم خداس

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
نمیدونم شاید دیدگاهم اشتباهه ولی دیگه بریدم هیچی برام مهم نیست از خداهم خستم که اینقد عذابم میده

من برا خودم یه مثال دارم نمی‌دونم به کار شما میاد یا نه. وقتی یه مادر بچه‌رو از شیر می‌گیره دلیلش بی‌رحمی یا بی‌توجهی یا حتی نداشتن شیر نیست این یه مرحله از رشد بچه‌است و بچه باید درد ترک کردن شیر رو تحمل کنه تا بتونه درست غذا بخوره خدا گاهی دردایی به ما وارد می‌کنه که ما رو رشد بده باید ببینید چه درسی لازمه تو زندگی بگیرید به محض این که مرحله رشدتون رو طی کنید اون مشکل تموم میشه.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
2706