2737
2739

چقدر در روز از خدا تشکر میکنی؟ یا همه ش در حال نق نق کردنی که خدایا چرا این رو به من ندادی، خدایا چرا اینطوری شد، خدایا چرا این کار رو واسم نکردی؟

اصلا شده یک روز، فقط یک روز رو به آسمون نگاه کنی و بگی خدایا ازت ممنونم بخاطر این زندگی که به من دادی؟ یا نه دنیا رو همه ش از این دید نگاه می کنی که خدا چه اشتباه بزرگی کرده که من رو وارد زندگی کرده! اصلا من که از خودم اراده ندارم!

کیفیت زندگی شما و داشتن خوشبختی فقط در نگاه شما نسبت به جهان به دست می یاد.

یه جورش اینه که از صبح تا شب نق بزنی، هی بگی: چرا این اینجوریه، چرا اون اینجوریه، چرا مملکت فلانش اینجوریه، نوعی دیگر هم هست که می شه شاکر باشی، به جای فکر کردن به چیزهای منفی ، به داشته هات نگاه کنی و سعی کنی اگر از شرایط ناراضی ای تغییرش بدی جای غر زدن.

کار زیاد سختی نیست، عمری با این نگاه زندگی کردی و نتیجه اش رو هم همین حالا داری می بینی! یه چند روزی هم با این دید به زندگی نگاه کن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه خدا وجود داره؟؟؟؟

اگه اره که پس کجاست چرا هرچی نگا میکنم نمیبینمش؟؟؟؟

چرا هرچی صداش میزنم نمیشنوه؟؟؟؟

شایدم وجود داره بامن قهره ولی کاش علت قهرشو میگفت

علت مرگ=خفگی در اثر بغض زیاد
2728

اینقدر ضربه مالی و غیره خوردیم که امیدواریم ضربه جانی نخوریم فقط میتونیم بگیم خدایا شکرت که سالمیم

هر انسانی در حال نبرد با دشواری‌های زندگی خودشه،با هم مهربان باشیم و اگر نمیتوانیم حداقل زخم نزنیم.🖤🥀
2740
مگه خدا وجود داره؟؟؟؟ اگه اره که پس کجاست چرا هرچی نگا میکنم نمیبینمش؟؟؟؟ چرا هرچی صداش میزنم نمیش ...

میگن خدا رو هرجور توذهنت و تصوراتت داری همون جور برات خدایی میکنه 

اگه مهربون و حاجت دهنده اگه بد یا ...

وای نق نهههههه قربونش برم لحظه نیست که نگم خدایا شکرت و ذکر استغفار نگم خدا عشقه اونم یه عشق ناب و خالص ببین باهاش درد دل کنی یعنی حالت چنان دگرگون میشه عزیزدلمه که حتی اسمشم حال ادمو خوب میکنه قوربونش برم که خیلیییی مهربونه

میگن خدا رو هرجور توذهنت و تصوراتت داری همون جور برات خدایی میکنه  اگه مهربون و حاجت دهنده اگه ...

والا تا دیروز فقط خدا خدا میکردم ولی از دیشبه فهمیدم اصلن وجود نداره صداهایی که میزدم به مسیر درستش نمیره

علت مرگ=خفگی در اثر بغض زیاد
2706