2737
2734
من اولین باره میشنوم الکی به خودت استرس وارد نکن به اندازه کافی دوران بارداری پراز استرس هست 

اره اشتباه از مادر شوهرمه ببهش گفتم من آدم استرسی هستم این خرافات چیه اخه نگو گفت هااره خرافاته 

مسخره نکن دلم آشوبه

شوخی می کنم مسخره چیه

نترس اینا هیچ پایه علمی نداره..از زیبایی های طبیعت لذت ببر..به درخت و سبزه و گل نگاه کن...خرگوشم زیباست..

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوخی می کنم مسخره چیه نترس اینا هیچ پایه علمی نداره..از زیبایی های طبیعت لذت ببر..به درخت و سبزه و ...

فداتشم چشم چون از دیشب بیقرارم ساعت ۵ نیم صبحم از خواب بیدار شدم 

2731
فداتشم چشم چون از دیشب بیقرارم ساعت ۵ نیم صبحم از خواب بیدار شدم 

حالا خرافاتش چیه اگرخرگوش ببینی چی میشه؟؟🤔

چندهفته ای

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
2740
حالا خرافاتش چیه اگرخرگوش ببینی چی میشه؟؟🤔 چندهفته ای

۸ هفته میگن دهنو دماغش باز میمونه شبیهه خرگوش میشه خیلی ناراحتم هر ویت تلوزیونو روشن میکنم یه خرگوش میبینم نمیدونم چرا شانس بده منه انگار😭

من دیدم  سر خیابونمون یه آقایی هست که خرگوش می فروشه و من هر وقت رد می شدم نگاشون می گردم و می ...

واقعا راست میگی بخدا اشکم داره در میاد همین تازه هم یدونه دیدم هر وقت نگا تلوزیون میکنم ناخداگاه یه عکس خرگوش یا خوده خرگوش میاد😭

واقعا راست میگی بخدا اشکم داره در میاد همین تازه هم یدونه دیدم هر وقت نگا تلوزیون میکنم ناخداگاه یه ...

وا 

این کارا چیه ؟

به من می گفتن نگاه خرگوش نکن 

نگاه گربه و سگ نکن 

بچه ات شبیهش میشه 

ولی من در خونمون پر از سگ بود و همیشه چشم تو چشم می شدیم گربه  که زیاده  خرگوشم گه در خونمون داشتن هر وقت می دیم می گفتم چه نازه 

هیچ خبری نیست 

همه اش خرافاته 

۸ هفته میگن دهنو دماغش باز میمونه شبیهه خرگوش میشه خیلی ناراحتم هر ویت تلوزیونو روشن میکنم یه خرگوش ...

بحق چیزای ندیده و نشنیده🤦🤦یعنی توهم باورت شد؟؟؟

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
2706