2737
2739
عنوان

از ساعت ۲ شب با شوهرم دارم دعوا میکنم تا همین الان

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی شرفه دیگه خدا لعنتش کنه دارم سکته میکنم بابام بنده خدا ماشین نداره و شب کاره نیستش از مجبوری میگ ...

تقصیر مامانت یجوری غیر مستقیم بهش بفهمون‌.‌‌.‌.‌دیکه ازش واری نخواد....یوقت از جای دیگه دلش پر نیست؟

2731

شوهرتو تهدید کن بگو الان زنگ میزنم میگم بخاطر ۲۰۰ تومن چی کار کردی

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
این با مشاور درست نمیشه سرشتش همینه

باید بره چون رشته زندگی از هم پاشیده میشه والا زمانی که متعال بودم در خدمت خانواده زن بودم هدسه میکردن با ماشین در خدمتشون بودم چون فرقی نداره با خانواده خودم این همسر شما روی چه حساب پشت سر پدر و مادرت بد میگه خدا عالم چش هست کم بود داره

2740
در کل خسیس نیس ولی بهش فشار میاد حتی یه نون بخره بیاره خودش بخوره ! هفته ای ۴ شب خونه مادرمنه خونه ...

خب چرا اینقدری میری خونه مامانت؟

حتی اگر با پدر و مادرت یه جا زندگی می کنی باید حد و حدود رو رعایت کنی

هر وقت رفتی یه وعده خونه مادرشوهرت نون خوردی یه وعده شوهرتو ببر خونه پدرت نون بخوره

خوبی،که از حد بگذرد نادان خیال بد کند

چرا زندگیت رو بهم میزنی

در کل خسیس نیس ولی بهش فشار میاد حتی یه نون بخره بیاره خودش بخوره ! هفته ای ۴ شب خونه مادرمنه خونه ...

خب توهم نبرش خونه مادرت 

وقتی سر کوفت میزنه توهم بزن 

فازش چیه واقعا 

ع من میشنوی اسی ن ببرش خونه مادرت ن توقع داشته باش چیزی بگیره واسه اونجا 

دائم بگو واسه خونه خودتون خوراکی بگیره بیاره قدر بدونه حرفیم زد ک چرا مصرفت بالاست بگو چون دیگ خونه مامانم نیستیم ک خرجمون گردنشون باشه تهش دو قرت و نیمتم باقی

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓

تقصیر مادرته ادم اصلا نباید به داماد بگه فلان چیزو سر رات بگیر بیار باعث همین دعواها میشه ....ادم باید همیشه دامادش رو نمکگیر کنه تا هیچوقت زبونش دراز نشه 

در زندگی هرگاه حس کردی :    برای در یاد ماندن نیاز به یادآوری داری .....      اجازه بده تا فراموشت کنند....
2706