2737
2734
عنوان

شما دوست دارید جشن تولد دعوت شید؟

57 بازدید | 12 پست

تولد دختر و پسرم سه ماه با هم فاصله داره.بنظرتون تک به تک بگیرم یا هردو باهم؟پسرم هشت ساله و دخترم دو ساله میشه

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید

تولد بچه خیلی بهم خوش نمیگذره ترجیح میدم همسن های خودم باشن 😂تو فامیل دعوت نمیکنن معمولا دوستای بچه شون رو میگن به جای فامیل ...

شماهم دوستای پسرتون رو دعوت کنید که به بچه ها خوش بگذره

این افراد لطفاریپلای نکنندعزیزان معتقد به افراط در دین و خشک و مذهبی /تویی ک نمیزاری بچت بره بیرون چون جامعه خرابه/ افراد فاقد بلوغ فکری و ذهنی/bts fans                                    نظرت با من متفاوته؟ریپ نکن عزیزم من خودم میتونم تصمیم بگیرم عزیزم هیچ وقت با نظر یک کاربر از راه خودم بر نگشتم پس؟نظر متفاوتتون رو بزارید کنار چای میل کنید (مودبانه ترین حالت🥰) این کاربر هیچ گونه علاقه ای به حرف زدن با شما نداره  بچه ها نخندینا ....🖤                                 بیستون که هیچ دماوندم گر سد بشو ؟ هدفم قسمت من بوده و باید بشود ما همچنان هستیم بر آن عهد که با خود بستیم🌱❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جدا بهتره چون سن هاشون بهم نمیخوره 

برای همین عنوان زدم.به فاصله سه ماه دوتا تولددعوت شی خوشحال میشی یا چی

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید

هیچوقت معنی تولد همزمان رو نفهمیدم😁 خب تولد فقط برای روز تولده از قبل بگیرید یا بعد که معنی نداره دیگه عزیزم

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
تولد بچه خیلی بهم خوش نمیگذره ترجیح میدم همسن های خودم باشن 😂تو فامیل دعوت نمیکنن معمولا دوستای بچه ...

ازین جشنا نیس که عمو پورنگ بذاریم.تو باغ میگیریم و تعداد بالاس

هیچوقت معنی تولد همزمان رو نفهمیدم😁 خب تولد فقط برای روز تولده از قبل بگیرید یا بعد که معنی نداره د ...

اره راست میگی

2740
خوب پس زحمتش زیاده با هم بگیر

جدا از زحمتش.اگه شمارو دوتا تولد به فاصله سه ماه دعوت کنن چه حسی دارید ؟میرید؟