2737
2739

هر دو در نهایت میمیرند

یعنی میتونم بگم بهتریییییین کتابه 🥲

همشو تو یه روز تموم کردم اینقدر که قشنگهههه

همین الان اخرین خطشو خوندم و واقعا گریم گرفت !!

باورم نمیشد یه کتاب بتونه اینجوری اشکمو در بیاره و حالمو دگرگون کنه ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نویسنده اش کیه موضوعش ؟

آدام سیلورا ..‌ یعنی از بهترین نویسنده ها 

درباره دو تا پسر که نصف شب میفهمن که قراره کمتر از ۲۴ ساعته دیگه بمیرن و با هم آشنا میشن ..... خیلییی قشنگ بود

مگه آزمون استخدامی کوفتی و قبلادرس میذارن که من وقت کنم کارای دیگه ای که دوست دارم رو انجام بدم!

آرزومه زودتر شاغل بشم با خیال راحت بشینم رو تخت، یه لیوان شیر یا آب پرتقال دستم و کتاب بخونم یا پازل حل کنم ، از زندگی لذذذذتتتت ببرم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
2740
من با بادبادک باز خالد حسینی فقط گریه کردم عمرم

من کتبای زیادی خوندم که همه میگفتن بخونیش گریت میگیره... ولی این تنها کتابی بود که واقعا نصف شب اشکمو در اورد ....

از عاشقانه‌ی دختر پسری چندشم میشه بگو اگه اینطور نیست منم بخونم.

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
از عاشقانه‌ی دختر پسری چندشم میشه بگو اگه اینطور نیست منم بخونم.

نههه اصلا اینطوری نیست ... در دوتا پسره ... خیلیییی قشنگه داستانش .. من همشو تو یه روز خوندم

حتماا بدون سانسورشو بگیر ..

نههه اصلا اینطوری نیست ... در دوتا پسره ... خیلیییی قشنگه داستانش .. من همشو تو یه روز خوندم حتما ...

عشق بینه دو پسره؟ همج..گرایی؟ 

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
2706