2733
2739

لطفا اگه میدونین جواب بدین.نگرانم میشه بیایین

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سونو ساده فقط باید ۶ساعت ناشتا باشی و بری

عزیزم ممنونم ازت مثل همون سونو بارداریه؟پدرم انجام داده منم کلا باهاش بودم مثل سی تی اسکن که نیست که میگن بعد انجامش۲۴ساعت فاصله داشته باشین؟

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2731
مثل سونو عادیه

عزیزم ممنونم ازت مثل همون سونو بارداریه؟پدرم انجام داده منم کلا باهاش بودم مثل سی تی اسکن که نیست که میگن بعد انجامش۲۴ساعت فاصله داشته باشین؟

یه سونو ساده فقط باید ۶ساعت ناشتا باشی و بری

چون باردارم پرسیدم عزیزم

مثل سونو عادیه

چون باردارم پرسیدم عزیزم

عزیزم ممنونم ازت مثل همون سونو بارداریه؟پدرم انجام داده منم کلا باهاش بودم مثل سی تی اسکن که نیست که ...

نه عزیزم

مثل سونو که خانمها میرن 

ناشتا قبلش برای اینه که کل شکم هست و کبد وصفرا 

اگه ناشتا نباشه اشتباها کبد چرب نشون میده

2740
عزیزم ممنونم ازت مثل همون سونو بارداریه؟پدرم انجام داده منم کلا باهاش بودم مثل سی تی اسکن که نیست که ...

باید همونجا از دکتر بپرسی چون من شرایط بیمارو نمیدونم

واسه خود من حفره شکمی کامل رو‌گرفت مثل سونو عادی بود باید آب میخوردی و منتظر میموندی تا... 

بعد هیچ چیز خاصی هم بهم نگفته بودن انجام بدم یا انجام ندم .

خب نگران نباش اگه چیز خاصی میخواست بهت میگفتن چند ماهته؟

تو ماهه هفتمم عزیزم.من پدرم دیروز انجام داد بعدش هم باهاش بودم کلا.به نظرت ضرری داشت؟اخه اونم آب میخورد ناشتا بود و فقط اب میخورد.

نه عزیزم مثل سونو که خانمها میرن  ناشتا قبلش برای اینه که کل شکم هست و کبد وصفرا  اگه ن ...

ممنونم عزیزدلم.پس خیالم راحت باشه دیگه؟چون دیروز انجام داد ناشتا بود و فقط اب میخورد به نظرت اشعه نداشت که بعدش کلا باهام بود؟

ممنونم عزیزدلم.پس خیالم راحت باشه دیگه؟چون دیروز انجام داد ناشتا بود و فقط اب میخورد به نظرت اشعه ند ...

خیالت راحت عزیزم

دقیقا مرکز و اشعه شبیه همونی هست که واسه نی نی نازت میری

خیالت راحت عزیزم دقیقا مرکز و اشعه شبیه همونی هست که واسه نی نی نازت میری

مرسی مهربون😍❤دستت درد نکنه بابت راهنماییت.

2706