2733
2734
عنوان

کنکوری ایم

79 بازدید | 6 پست

لطفا دعاکنین برامون دعای نینی سایتیا همیشه جوابه

ماها خیلی زحمت کشیدیم خیلی تنش خیلی فشار 

بچه ها از ته قلبم از خدا براتون بهترینارو میخوام بعدش برای خودم

امیدوارم همتون با حال خوب بیاین بیرون از جلسه❤️

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
برات سوره توحید خوندم موفق باشی

مرسی دورت بگردم😍😍😍😍ان شالله

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چطور بود؟ کلید ها رو دادن درصدهاتو چک کردی؟

اسون بود تقریبا اگ میخوندی میشد ج بدی

ولی من گند زدم

اسون بود تقریبا اگ میخوندی میشد ج بدی ولی من گند زدم

من دنبال اینم ببینم تراز ۹هزار چ درصدی باید می‌زدی این کنکورو

.به صبر کوش تو ای دل که حق رها نکند......چنین عزیر نگینی به دست اهرمنی