2737
2739

اقا رابطه از کی واسه بارداری بیخطر میشه 

اسی جان من هنوز اوایل بارداریمم خودم ک هفته ای ی بار اونم بدون دخول اگ شیاف نزارم خونریزی میوفتم

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
ما از اول داشتیم

اها چون من با دارو باردار شدم بارداریم جز بارداریای پر خطره دکترم همون اول گفت رابطه و کار سنگین و تحدک بالا منوعه منم تااین کارارو نکنم اوکیم 

حالا چهارشنبه باید برم سونو میشه با نینیت واسه تودلیم دعا کنی صدای قلبشو بشنوم؟؟؟    

سالم باشه و مشکلی نداشته باشه♥️❤️🌹🌹

انشالله ک نینی توهم صحیحو سالم بیاد بغلت 

راستی تو تاپیک قبلیم خیلیا گفتم رابطه وسه بارداریم خیلیم مفیده باز با دکترت هماهنگ کن. 

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓

@niniyar_3    استارتر همه تاپیک هاش درمورد رابطه س

مگه این چیزا رو نباید از دکتر پرسید؟ مگه تاپیک رابطع ممنوع نیست؟

مشاور تحصیلی❤برنامه ریزی درسی 💖 انتخاب رشته💞معرفی کتاب تست🌸آموزش رایگان زبان انگلیسی
2706