2733
2734

خانوما من چهارروزه که مرگو باچشای خودم دیدم یعنی تاحالا اینجوری مریض نشده بودم بقران پری روز رفتم دکتر گفت ویروس گوارشی گرفتی و چندروز طول میکشه ک خوب بشه گلاب به روتون اسهال استفراغ شدید داشتم ک با امپولو سرم استفراغ قطع شد اسهالم نرفته موندم چ خاکی برسرم بریزم کسی بوده ک دچارش شده باشع بددددددردیه خدا برادشمن ادم نیاره ینی تو این چند روز مرده متحرک شدم لطفا لطفا کسی اگه درگیرش شده خودش یا خانوادش بگین خاهرا چیکار کردین زودتر خوب شدین من کم مونده بمیرم واقعا🤦🏼🤦🏼

از دِل برود همان که از دیده رَود

من مهرماه گرفتم روز اول با سرم و آمپول حالت تهوع و درد خوب شد برای بیرون روی یه قرص به من داد تو دو روز کامل خوب شدم من هرروز کته ماست می‌خوردم با دوغ کفیر تا دو هفته رعایت غذایی داشتم تا گذشت

من مهرماه گرفتم روز اول با سرم و آمپول حالت تهوع و درد خوب شد برای بیرون روی یه قرص به من داد تو دو ...

ینی عزیز دوهفته درگیرش بودی؟🤦🏼🤦🏼وای خدا چجوری من رد کنم دوهفترو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دمنوش بابونه بخور

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
عزیزم من از سیزوه بدر دچارش شدم یه بسته کامل اموکسی کلا خوردن دوباره رفتم دکتر امپول چرک خشک کن زدن ...

وااااای از سیزده بدر؟خدای من چجوری سرکنم ینی خیلیطمل میکشه تا خوب شم؟واااااای این چی بود نصیب من شد

2740
اره ویروس جدید اپیدمی شده  من سه روز تب لرز دارم تمام تنم درد میکنه  نمیدونم چرا تب لرزم ...

منم شدید تبو لرز دارم افتضاح ینی میگی منم برم دوباره دکتر؟

بچه هام گرفتن یعنی راه می رفتن بالا میاوردن چه تو خواب چه بیداری.پتو و فرش و کل زندگیمو شستم که فدای سرشون.خودشونم آب شدن

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید
عزیزم من از سیزوه بدر دچارش شدم یه بسته کامل اموکسی کلا خوردن دوباره رفتم دکتر امپول چرک خشک کن زدن ...

چشم عزیزم میخونم شماهم بخون😭😭

بچه هام گرفتن یعنی راه می رفتن بالا میاوردن چه تو خواب چه بیداری.پتو و فرش و کل زندگیمو شستم که فدای ...

خوب شدن؟چند روزه خوب شدن ؟عزیزتروخدا اگ اطلاعاتی داری ک بدردم بخورع خواهش میکنم بگو لطفاا

منم شدید تبو لرز دارم افتضاح ینی میگی منم برم دوباره دکتر؟

اره بگو خوب نشدم 

منم از چهارشنبه تب و لرز کردم خوب نمیشم 

الان دارم مینوسم داغ کردم 

یک چند لحظه دیگه زیر دوتا پتو تو این گرما دندونام داره بهم میخوره 

2706