2737
2734
عنوان

آخه پارتی تا چه حد

149 بازدید | 5 پست

دوستان زنداداش بزرگم غریبس ۱۲سال با داداشم ازداوج کرده روزای اول ب داداشم میگفت تو بیا با من ازدواج کن دامادمون واست بهترین کار پیدا میکنه جدا از این که پیدا نکرد فقط تا تونست کلی وام گرفت داداشمو تو قرض و بدهکاری انداخت پیش پول خونه و ماشینم ب اسم خودش زد 

دامادشون الان واسه زنداداشم ی کار اداری پیدا کرده ماهی ۳۰میلیون حقوقش اون حتی دیپلم نداشت نمیدونم چه جوری دانشگاه میره با پارتی الان ی فیش حقوقی بانک میزاره وام سنگین برمی‌داره قسطاشو انداخته گردن داداشم اونم خر متوجه نمیش مامانم دیشب انقد حرص خورد قندش زده بالا 

حتی رانندگی بلد نیست اونوقت سند خونه مادرمو برداشتن که برن بنگاه قولنامه سوری بنویسن که مستاجر مادرم هستن وام بگیرن ماشین عوض کنن اونوقت مالیات و عوارض ب خونه مادرم بخوره بابامم فوت کرده آخه این انصافه 

ی بار مارد مهمونی دعوت نمیکنه هفت روز هفته یا رفیقاش مهمون میکنه یا خانوادش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب خودشون مربوطه بنظرم .وام میگیره لابد خرج زندگی خودشون میکنه

ن والا وام برمی‌داره واسه خودش بدهیشو واسه داداشم بعد که گرفتار میش میاد واسه ما تعریف میکنه قند مامانم بزنه بالا

2728

مگه زندگی داداشت غیر از زندگی زنشه؟ 

بده برای برادر بیکارت خونه و ماشین دست و پاکرده ؟

بعدم ۱۲ساله دارن زندگی میکنن بچه نیستن خودشون بهتر میدونن چیکار کنن .

شما یه کمی انگار حساس شدی روشون 

مگه زندگی داداشت غیر از زندگی زنشه؟  بده برای برادر بیکارت خونه و ماشین دست و پاکرده ؟ بعدم ۱ ...

عزیزم زنی که تو دعوا شوهرشو ازخونه بیرون کنه بگه همش مال منه اعتماد بهش نمیش کرد