2733
2739
عنوان

دوباره پرخاشگری خواهرم شروع شد

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 42 پست
دکترش میگه مشکلی نداره اما مشاور رو هم میشه برای شنبه که باید زنگ بزنم ببینم نوبت میده 😔

حتما ببریدش یوقت حواستون نیست یه بلایی سر خودش میاره

راستی از این پیج هم کمک بگیرید 

najitabib

لبه مرزی میگن تنش دارد گاهی هم میخندد

نمیدونم مامانم میگه مثل اینکه کسی رو تسخیر و طلسم کردن شده و بعد از اینکه خوب گریه کرد و دندون گرفت میگیره میخوابه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وصغیت مالیتون خوبه ولی متاسفانه وضع فرهنگیتون صفر مطلقه 

بچه دوساله بدقلقی میکنه دیگه طبیعیه ممکنه خواب بد دیده باشه ممکنه داره دندون جدید درمیاره ممکنه عفونت ادراری داره ممکنه گرمش باشه یا سردش باشه گرسنش باشه یا حتی فقط نیاز به همدلی و آغوش مادرش داشته باشه 

اگرم آزمایش ندادین باید آزمایش بده ممکنه کمبودی توی بدنش باشه مکمل بخواد 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

تخم مرغ هم بشکنین شاید چشم خورده ...بچه من الان خپابید پدرمون رو درآورده ... امیدوارم همه بچه ها حالشون خوب خوب باشه

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
نه والا هیچی نميگه و کلی عصبی هست در حدی هم دندون میگیره که بعدش کبود میشه یا خون میاد

عزیزم این خواب بد میبینه به عنوان یه چیز ترسناک یا وحشی اذیتش می‌کنه هرچیزی که درطول روز باعث ترس و عصبانیتش میشه رو ازش دور کنید

دختر خواهر شوهرم هم اینطوریه فقط گازنمیگیره فقط جیغ وگریه دکترا نتونستن درمانی کنن الان ۴ سالشه،فقط نباید روز بترسه چون شب میاد سراغش

هروقت تو روز عصبی یا ناراحت شد قبل از خواب شبانه به نیت هرچی که فکرش رومیکنی بالا سرش اسپند دود بدین،اگرنصف شب هم ازخواب پرید باز اسپند دود بدین ترسش از بین می‌ره 

ما امتحان کردیم تاثیرداشت

2740
وصغیت مالیتون خوبه ولی متاسفانه وضع فرهنگیتون صفر مطلقه  بچه دوساله بدقلقی میکنه دیگه طبیعیه م ...

آخه دکترش چکاب ماهیانه براش انجام میده و گفته چیزی اش نیست 🥲

سوره عنکبوت را گاهی که آرومه دست بزنید به پیشونیش یا دستش وبخونید،

سوره انعام و الرحمن هم خوبه

سوره بقره را با صوت کم تو خونه پخش کنید.

سوره ناس خیلی ساده هست به تکرار بخونید.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
عزیزم این خواب بد میبینه به عنوان یه چیز ترسناک یا وحشی اذیتش می‌کنه هرچیزی که درطول روز باعث ترس و ...

والا اسفند هم دود کردیم ولی خیلی تاثیر نداشته و از صبح که بیدار میشه بهونه گیری میکنه تا شب

والا اسفند هم دود کردیم ولی خیلی تاثیر نداشته و از صبح که بیدار میشه بهونه گیری میکنه تا شب

یه آزمایش خون کلی ازش بگیرین شاید چیزی تو بدنش کمه،آزملیش اردار هم بده

اگه چیزیش نبود ببرین پیش کسایی هست بهش میگن بی بی میتونن ترس بردارن خانم های پیری که طبیب محلی هستن،

2706