2733
2734
عنوان

دوباره پرخاشگری خواهرم شروع شد

768 بازدید | 42 پست

الان ۳ روزه همین موقع ها ساعت ۵ بیدار میشه و شروع به جیغ زدن و دندون گرفتن‌ خودش و بقیه میکنه اصلا هم حرف گوش نمیده ۲ سالش هست مامانم الان داره گریه میکنه میگه ممکنه کسی براش دعا گرفته باشه چون مامانم این رو بعد از ۱۳ سال به دنیا آورد و خداروشکر وضعیت مالی مون هم خیلی خوبه ،آخه اقوام خیلی میگن وای چرا گذاشتید یکی دیگه گیرتون اومده این بچه سوم هست ،تروخدا راهنمایی کنید، درحدی هست که تا دندون نگیره آروم نمیگیره و بد جوری هم جيغ میزنه ، البته تا چند وقت قبل اینطوری نبود و خیلی ساکت بود و شب می‌خوابید تا ۱۲ ظهر( این رو هم بگم که هم از خانواده پدری و هم مادری همه کاری بر میاد ازشون بعید نیست )😪😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا ببرید دکتر  من تا حالا چند بار گفتن ببر دعا بگیر گفتم بچه رو دعایی نمیکنم بچه رو نزار ...

نه میگه ممکنه براش دعا گرفته باشن 🥲 

دکتر هم گفته مشکلی نداره 😪

2731
یعنی عصبی میشه؟ حرفم میزنه؟ نمیگه از چی ناراحته؟ شاید دندوناش درد میکنه، یا عفونت گوش داره، حتما ببر ...

نه والا هیچی نميگه و کلی عصبی هست در حدی هم دندون میگیره که بعدش کبود میشه یا خون میاد

قیز میگیردش ببرین پزشک مغز اعصاب و پزشک طب سنتی تا نوع غذا های سازگارش بخورد .شیر گاو یا بز با نبات شیرین کنید هراز گاهی بدید کاکائو اصلان ندید تخم مرغ آپز عسلی بدید صبح ها یک قاشق عسل تو آب مخلوط کنید بدید بخورد  

2740
از کجا بگيريم ؟

از پیج سید رضا خوش سلوک تو اینستا یا پیج شیعه شناسی

الان فیل تر شکنم کار نمیده برم برات نگاه کنم درست بنویسم

اگه تاپیکت باز بمونه طرفای ظهر یا زودتر برات اسم دقیق پیجهاشونو میفرستم

قیز میگیردش ببرین پزشک مغز اعصاب و پزشک طب سنتی تا نوع غذا های سازگارش بخورد .شیر گاو یا بز با نبات ...

چشم حتما ، دعا کنید خوب بشه مامانم همش گریه ميکنه 😪

2706