2733
2734
عنوان

حذف رابطه جنسی از زندگی مشترک

784 بازدید | 24 پست

میشه کسی اینطور زندگی کنه همه چیز خوب باشه ولی خب مرد نخواد با همسرش باشه ولی خب همه امکانات زندگی رو براش تهیه کنه ولی کلا این قسمت حذف بشه ی بچه دارم و یکی ام باردارم 

دیگه هیچ میلی از سمت همسرم نمیبینم طرفش رفتم باهاش حرف زدم کلا انگار از یادش رفتم 

زنی با شرایط یعنی همسرش دوسش نداره پس چرا هر چی میگم میخره تهیه میکنه کل حقوق و پولشو بهم میده

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید بارداری به خاطر اون فعلا میلی نداره اخه اگه مردی سالم باشه و سرش جایی گرم نباشه نمیتونه خودشو کنترل کنه با خانومش نباشه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2731
شاید بارداری به خاطر اون فعلا میلی نداره اخه اگه مردی سالم باشه و سرش جایی گرم نباشه نمیتونه خودشو ک ...

میدونم ادم سالمیه بیچاره وقت خیانت نداره خیلی خیلی اعتماد دارم بهش عاشقانه دوسش دارم

گزارش میزنمتا مردک عوضی 

مگه مرد هست ؟

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 🥺
مگه مرد هست ؟

اره درخواست دوستی ام داد تاپیک نزدم که مردا درخواست بدن شوهرمو دوس دارم از دلم و جونم دنبال راهکارم 

خانوم ببخشید ولی بخدا من تا حالا ندیدم کسی راهکار درست بده کلید این مشکل اول دست شما و مشاور هست 

بعضی وقتام علت‌هایی مثل اینکه کمبود وقت مشکلات مالی فشار روحی 

لجبازی

چرا بچه اومده به من دیگه نمی‌رسه ایناست 😓

2738
چند وقته اینطوری شدن؟  خدا رو شکر کن که حداقل باردار شدی

از اوایل بارداریم قبلشم اینطور بود ولی نه دیگه حذف کامل مثل الان

بهش شیره خرنوب و شربت جنسینگ بده 

از داروخانه های گیاهی تهیه کنید 

اصلیش گیرت بیاد خوبه 

با معده خالی بهش باید بدی 

یه ساعت قبل از نهار یک قاشق غذاخوری از هر کدام