2733
2734
عنوان

خوابم نمیبره.😔از بی توجهی خسته شدم لطفا راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 35 پست
 تربیت محیطی دارم اون یک تایمی تحت تاثیر محیط ادمهای مشابه بوده 

نمیدونم والا هر چی بوده که کلی حسرت به دل منو حتی دخترم گذلشته

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
نمیدونم والا هر چی بوده که کلی حسرت به دل منو حتی دخترم گذلشته

امیدوارم درست بشه 

مثلا کسای که فیلم باز  خب تحت تاثیر فیلما قرار میکیرن

خود پدربزرگ من خشک و خیلی زود تو بچکی بابام مرد

ولی بابام فیلم زیاد نگاه میکرد کلا خیلی مهربون بود 

با یک سختی نوار فیلم و دستگاه ویدئو جابجا میکردن   

اگر میگرفتن داستان میشد نوار کاست همینطور 

یادمه شبا با مامان مینشیتن نگاه مبکردن اکثرا فیلم هندی بود من خودم جلو تلویزیون تو حال به خواب میزدم بابام میبرد بغل میکرد مینداخت تو اتاق خواب منو  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدوارم درست بشه  مثلا کسای که فیلم باز  خب تحت تاثیر فیلما قرار میکیرن خود پدربزرگ من ...

عزیزم خدا حفظشون کنه 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2731
عزیزم خدا حفظشون کنه 

خدا رحمتشون کنه و نور به قبرش بباره پدر و همسر فوق العاده ی بود  بابام نزدیک ده ساله فوت شدن 

خیلی مهربون خوش اخلاق خوش قلب بود 

اصلا هنوز باور نکردیم از دست دادیمش 

من چه دوران مدرسه چه وقتی سرکار رفتم همیشه بعضی رک میومدن میگفتن بهت حسودمون میشه 

چشم خوردیم 

خدا رحمتشون کنه و نور به قبرش بباره پدر و همسر فوق العاده ی بود  بابام نزدیک ده ساله فوت شدن&nb ...

ای وای الهی بگردم نور به قبرشون بباره مطمئنن الان جاشون بهشته با وجود قلب بزرگ و مهربونی که داشتن