2733
2739

یعنی جمع می کنن؟ 

مثلا من فک می کنم تاریخم23 درصده

جغرافیا 44 درصد

زدم تخمین رتبه نوشته تاریخ و جغرافی باهم چجوری بنویسممم! 

یــک عدد بی حوصــــــله  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
استاتر میدونی برا کنکور باید کارت ملی یا شناسنامه ببریم یا همون برگه وردود به جلسه کافیه؟

ان شاءالله که به حق امام حسین قبول بشی عزیزم توکلت بخدا باشه 

خدایا شکرت🙏
استاتر میدونی برا کنکور باید کارت ملی یا شناسنامه ببریم یا همون برگه وردود به جلسه کافیه؟

باید مدرک شناسایی هم ببری 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2738
ان شاءالله که به حق امام حسین قبول بشی عزیزم توکلت بخدا باشه 

فدات شم عزیزمم ممنونم

ان‌شاءالله❤️

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد؟باید به چپت باشد و کاریت نباشد ...!

کارت ورود به جلسه + کارت ملی

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
چجوری 

نمیدونم ولی وقتی دو درس رو با هم در نظر گرفته یعنی ضریب و تاثیرشون مثل همه و میتونی میانگین بگیری 

مثلا با همین درصدایی که گفتی میانگین میشه ۳۳ یا ۳۴ درصد حدودا

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2706