2733
2734

تو کلاس ژیمناستیک قبلا باهاش می‌رفت الان مربی عوض شده و میگه نه این کوچیکه من راهش نمی‌دن حالا اونم هی گریه می‌کنه میگه من ک بزرگ بودم چرا دیگه نمیزارن امروز رفت  ب مربی هم گفت من بزرگم ولی بازم قبولش نکرد و کلی گریه کرد ب نظرتو چکار کنم دختر بزرگم نبرم یا نه

با کلاس دیگه ای سرگرم نمیشه؟ تا بزرگ شه

الهی عزیزمممم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دلم براش کبابه خیلی گریه می‌کنه بهش قول دادم تا کلاس نقاشی شروع شده می‌برمت ولی اون ژیمناستیک همش بی ...

الهی اره منم ناراحت شدم

خب چرا قبلیه راه میداد این نمیده

فرقش چیه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2740
الکی چون سالنش دولتی و حقوقی نمی‌دن بهشون میخواد راحت باشه هر چی کمتر باشن بچه ها براش راحت تره

وا 

نمیدونم والا شایدم دلیل دیگه ای دارع چون مربیه ما نمیدونیم ک

میخوای جفتشونوببر جای دیگه یا کلاس نقاشی

وا  نمیدونم والا شایدم دلیل دیگه ای دارع چون مربیه ما نمیدونیم ک میخوای جفتشونوببر جای دیگه ی ...

آره خودمم تو این فکرم چون مربی ژیمناستیک چیزی بهش یاد نامیده آنچنان میبرمشون کلاس نقاشی چیزی تا چند ماه دیگه ک اونم بگیرمش نه فقط دلیلش همینه

راضی ک میشه ولی ی غمی تو چشمامه او ی ساعت

با دختر بزرگه صحبت کن ببین دوست داره بره 

بگو ابجیت ناراحته اشکال نداره اگه صبر کنی تا چند وقت بعد باهم دیگه برید بجاش یه کلاس دیگه ثبت نام میکنم 

براشون برنامه بچین کلاسای مختلف برن یا پارک یا تو خونه باهم وقت بگذرانید مثل نقاشی بازی های فکری سفالگری ووو...

آره خودمم تو این فکرم چون مربی ژیمناستیک چیزی بهش یاد نامیده آنچنان میبرمشون کلاس نقاشی چیزی تا چند ...

ااها همون پس ببر نقاشی  باهمدیگه باشن 

2706