2733
2734
عنوان

درد سینه در دوران تخمک گذاری

75 بازدید | 9 پست

برای شما تاحالا پیش اومده من اولین باره و یکم نگران شدم توی نت سرچ گردم گفت بخاطر تخمک گذاریه یعنی مشکلی نیست الان نمیخاد برم دکتر چکاپ شم؟البته زیر ۲۵ سالم فکر نکنم سونو انجام بدن

نه عزیزم هیچی نیست طبیعیه 

من گاهی درد داشتم گاهی نداشتم همه همینن

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دو سه روزه سینه هام درد میکنه ینی تخمک گذاری هستش البته همیشه قبل پریود اینجوری میشم و دو سه ه ...

منم از ده روز قبل پریود درد سینه دارم...پس با این وجود فک کنم این درده خوب بشه بعد سه چهار روز بره توی مرحله درد قبل از پریود😂

2728
2740