2737
2734
عنوان

وقتی عقیدهاتون پوسیدس چرا اظهار نظر میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 33 پست
عزیزم شما احتمالا خودت میدونی حرفت اشتباه بوده که از بیان مجددش میترسی که دوباره از اول بهت حمله بشه

اصلا اشتباه نبوده تازه موضوع اصلی نبوده ولی اگ یبار گفتم و حذف شده یا قضاوت شدم، خیلی باید دور از جونم احمق باشم دوباره بگمش 

با کامنت شمام تحریک نمیشم ک بزارمش😂

همسر عزیزم تو ارزشمند ترین دارایی منی❤️😘                   ( الکی مثلا منم متاهلم )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ میخواسی نگی،چرا بازتاپیک زدی

خو ما یه طرف چجور قضاوت کنیم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
اگ میخواسی نگی،چرا بازتاپیک زدی خو ما یه طرف چجور قضاوت کنیم

بابا بالاتر گفتم که 

تاپیکم واس قضاوت نزدم . میگم اگ یکی عقایدش سبک زندگیش متفاوته چرا توبیخش میکنید همین 

خود من زمییین تا آسمون با مذهبی جماعت و بسیجی چمیدونم امثالهم متفاوتم ولی تو عمرم چیزی نپروندم بهشون بخوام بحث کنم یا بگم فلان کار تو اشتباهه مال من درسته 

همسر عزیزم تو ارزشمند ترین دارایی منی❤️😘                   ( الکی مثلا منم متاهلم )
2728