2733
2734

یه تاپیک زدم گفتم طرف دختر فالو میکنه منم اینطور جوابشو دادم  بعضیا گییییر دادن که نه تو چرا توی چتت این کلمه رو بکار بردی درست نیست انقدر راحت باشی با شریک زندگیت  ما نمیزاریم شوهرمون ب اسمم صدامون کنه و ...‌‌. کلا از قضیه اصلی پرت شد تاپیکم.. من راهنمایی میخواستم  اینا بحث درست کردن اخر سرم ترکوندش 

اگ اینجاهم مثل ای.ن.ستاگرام بود قطعا فقط یسریا ک مثل خودمونن رو فالو میکردیم ک همونا نظر بدن 

وقتی شعور اینو ندارین ک همه عقاید شمارو ندارن و شبیه شما فکر نمیکنن و شبیه شما با شوهرشون رفتار نمیکنن ، چرا اظهار نظر میکنید؟ 

ماشالله هرچی مغزا هم خالی تر ، دهنا بیشتر می جنبه

همسر عزیزم تو ارزشمند ترین دارایی منی❤️😘                   ( الکی مثلا منم متاهلم )

وقتی تخصصتون فقط توی در اوردن حرص جاری و خواهر شوهر و خیانت شوهر و چشم در اوردن فامیل شوهره لازم نکرده تو تاپیکی ک مطابق عقاید شما نیس اظهار نظر کنی 

نادیده بگیر برو تاپیک دلخواهت

همسر عزیزم تو ارزشمند ترین دارایی منی❤️😘                   ( الکی مثلا منم متاهلم )

چی‌گفته بود مگه

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا خب شرایط زندگی هرکسی فرق میکنه شاید طوری که من با شوهرم حرف میزنم واسه شما عجیب باشه یا برعکس 

باید همه درک کنیم

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
2731

زیادسخت نگیر جو اینجا متشنجه کلا

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
کی

شما چی بکار برده بودی 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2738
ای بابا خب شرایط زندگی هرکسی فرق میکنه شاید طوری که من با شوهرم حرف میزنم واسه شما عجیب باشه یا برعک ...

منو تو بارداریم تاالانم تو سایتیم😅

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
ای بابا خب شرایط زندگی هرکسی فرق میکنه شاید طوری که من با شوهرم حرف میزنم واسه شما عجیب باشه یا برعک ...

همین والله 

من مشکلم چیز دیگه بود  اینا گیر دادن ن تو چرا پیش شریک زندگیت فلان اسمو گزاشتی رو خودت 

اسم بدی هم نبود خودمونم راضی ایم 

ب اونا چ اخه

منو تو بارداریم تاالانم تو سایتیم😅

🤣🤣🤣🤣 دقیقا 

پسر من که همیشه این موقع ها یادش میفته تو شکمم فوتبال بازی کنه همش تکون میخوره فکر کنم به دنیا بیاد قشنگ آسفالتم کنه چون همش شبا بیداره 😂

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
2706