2737
2734

هرکاری کردم حداقل بتونم ببخشمش اصلا نمیتونم دلم شکسته حرفهاش کارهاش  همش تو گوشمه یادم نمیره این باعث میشه حتی هرروز مرور میکنم و میگم هیچوقت حلالت نمیکنم. اینم بگم جریان عشق عاشقی واینا نیست  ویکی از اقوام هست. اما دلم خیلی خیلی شکسته 

منم اونایی که بهم تهمت زدنو هیچوقت نمیبخشمت یکیش خاله خودم

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم دستش از دنیا کوتاس تو بزرگی کن و ببخشش خدا اجر این کار بزرگتو میده

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
2738

عزیزم موهای تنم سیخ شد توروخدا ببخشش 

تهمت عذاب خیلی سنگینی داره

تو که مهربونی و دلت نازکه طاقت میاری اون عذاب بکشه دستش از دنیا کوتاهه 

مطمئن باش اگه ببخشیش خدا جاهای دیگه واست جبران میکنه

یه جوری از ته دل باید ببخشیش 

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

احساس گناه نکن مجبور نیستی حلال کنی. فقط فوت شده همین همون آدمه . خدا میگه بازم به دنیا برگردن همون کارا رو میکنن. سعی کنین تمرکزتون رو ازش بردارین. 

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
احساس گناه نکن مجبور نیستی حلال کنی. فقط فوت شده همین همون آدمه . خدا میگه بازم به دنیا برگردن همون ...

همش مباد به خوابم یا تصویر اون روزایی که دلم شکست همش میبینم تو خوابم یاهم دوباره تو خواب همش دعوا میکنیم تو خواب هم میگم حلال نمیکنم چندروزه شبا نمیتونم بخوابم 

الان از وقتی فوت شده خوایم نمی‌بره همش مباد به خوابم دیوونه شدم واقعا دیگه. تو خواب هم همش جنگ ودعوا ...

یه کاری خودتو مشغول کن کتابی بخون یک کاری که چندین روز وقتتو پر کنه. 

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
2706