2733
2739
عنوان

منم مثل دختر یا خواهر خودتون..

108 بازدید | 10 پست

با ی صلوات بدرقم میکنید برا کنکورم مهربونا؟

فدای دل مهربونتون ایشالله به هر چی میخای برسید

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ایشالله موفق باشی عزیزم 

اصلااا استرس نگیر بخدا کنکوری های دیروزمون همشون میگن بخاطر استرس خراب کردن استرس گند میزنه به همه چی عزیزم 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

میشه برگشتی ریپلی بزنی روم بگی چطور بود

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2740
ایشالله موفق باشی عزیزم  اصلااا استرس نگیر بخدا کنکوری های دیروزمون همشون میگن بخاطر استرس خرا ...

چشم اجی قشنگم 

ایشالله شما هم به هر چی تو دلته برسی

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
میشه برگشتی ریپلی بزنی روم بگی چطور بود

کنکور دادم راضی نبودم حقیقتا