2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آییییی خداااا عزیزززم خدا حفظش کنه برات  ن یکساله کوشولوعه این دختر عمم ۸ سالشه لنگ دراز

قربونت نه پسر من یسالشه باباش سرشب میگفت نگاه کن داره نازم میکنه یهویی شترق یکی خوابوند توصورتش موهاشو کشید یعنی منو نگاه کن مامانو نکاه نکن اینقد تو دلم خندیدم که پرو نشه بچه فکر کنه کار خوبیه گفتم بچه رو نکاه کن بهش بگو کارش ید یوده ولی من مردم از خنده تو دلم خخخخخ

2728
باید هرروز تکرار کنم یه مدت تا یادش نره 

ااره صبر میخواد ولی میشه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
یه چیزی بگم دعوام نمیکنید؟  ببخشید میگم چون بچه ها از سن کم اموزش میبینن و شکل میگیرن وقتی می ...

نه عزیزم خوشحال شدم خب یالاخره تجربه ندارم بچه اولمه خیلیم سرتق و لجبازه چشم. فقط بهش میگم اینکارو نکن خووب نیس گاهی که کارشو ادامه میده هم دعواش میکنما ناگفته نمونه 

2740
نه عزیزم خوشحال شدم خب یالاخره تجربه ندارم بچه اولمه خیلیم سرتق و لجبازه چشم. فقط بهش میگم اینکارو ن ...

عریزم برای جلب توجه این کارو میونه وگرنه نمیدونه که کارش اشتباهه مثلا هروقت زد تو متقابل نازش کن تا یاد بگیره که به جای زدن نازت کنه این و یه روانشناس میگفت دیروز دیدم 

نه عزیزم خوشحال شدم خب یالاخره تجربه ندارم بچه اولمه خیلیم سرتق و لجبازه چشم. فقط بهش میگم اینکارو ن ...

منم بچه ندارم ولی چون یه وقتا مطلب میخونم گفتم بگم ❤ای جان خدا حفظش کنه اصلا دلم نمیاد بچه دعوا کنم خیلییییییی دلم یه بچه گوگولی میخواد تاحالا به همسرم نگفتم اما دعا کن منم شرایطم جور شه بیارمش😍 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
آره بنده خدا تقصیر خودش بود که آمد باهاش مبارزه کنه اینم پاهاش خیلی سنگینه زد ناکارش کرد

اونوقت من چند بار ناخواسته خوردم ب همسرم الان میگه فک کنم بچه دار نشیم😑کبودم نشده

ان شاالله  که بشیم من خیلی نگرانم

ممنون ازت گلم 

کاری نکردم قربونت❤❤

عریزم برای جلب توجه این کارو میونه وگرنه نمیدونه که کارش اشتباهه مثلا هروقت زد تو متقابل نازش کن تا ...

ماشاالله اینقد شیطونه نمیمونه که نازش کنم میگه ععععع نههههه غرغر میکنه  زود فرار میکنه بقچل خودم کش شلواره انگار تا میام بگیرم بغلش کنم فرار میکنه

2706