2733
2734
بچه ها این دوره همینن دختر عمم عید دیدنی دوتا لگد زد تو شکم بابام    

واقعاً گودزیلان. 🙄🙄🙄🙄🙄

بزرگترین سرمایه زندگی هر آدمی تحصیلاتش نیست، شغلش نیست، پولش نیست، حتی خانواده ش هم نیست... فقط و فقط دوستاشن... پس خانواده چی؟ خانواده رو بیاین بهش فکر کنیم کدوماشون سرمایه ی ما هستن؟ درسته اونایی که دوستامونن... ما با همکار به واسطه کار ارتباط داریم، با همسایه مون به واسطه اینکه خونه هامون نزدیک همه، با پدر و مادر و بچه هامون چون پدر و مادر و بچه هامونن، با همکلاسمون چون همکلاسی هستیم، با هر کسی یه دلیلی داره و اون که از بین بره بعد از یه مدتی اون ارتباطه کم میشه مگر اینکه دوست شده باشیم... دوست تنها کسیه که فقط و فقط و فقط  به خاطر خودش و به خاطر اینکه معاشرت باهاش به ما خوش میگذره ارتباط داریم، هیچ استفاده ی دیگه ای نداریم، هیچ منفعتی نیست، هیچ اجباری نیست، هیچ حکمی نیست، هیچ چیزی جز اینکه با این آدم به ما خوش میگذره.... «سروش صحت»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یار تمرینی نداره میخواد تمرین کنه آخه باهم تمرین میکردیم عادت کرده 

به شوهرت بگو نزاره اینکار رو بکنه. بهش یاد بده این کار زشته و به مادرش احترام بزاره. نهایت رو خودش انجام بده 🤣🤣🤣

بزرگترین سرمایه زندگی هر آدمی تحصیلاتش نیست، شغلش نیست، پولش نیست، حتی خانواده ش هم نیست... فقط و فقط دوستاشن... پس خانواده چی؟ خانواده رو بیاین بهش فکر کنیم کدوماشون سرمایه ی ما هستن؟ درسته اونایی که دوستامونن... ما با همکار به واسطه کار ارتباط داریم، با همسایه مون به واسطه اینکه خونه هامون نزدیک همه، با پدر و مادر و بچه هامون چون پدر و مادر و بچه هامونن، با همکلاسمون چون همکلاسی هستیم، با هر کسی یه دلیلی داره و اون که از بین بره بعد از یه مدتی اون ارتباطه کم میشه مگر اینکه دوست شده باشیم... دوست تنها کسیه که فقط و فقط و فقط  به خاطر خودش و به خاطر اینکه معاشرت باهاش به ما خوش میگذره ارتباط داریم، هیچ استفاده ی دیگه ای نداریم، هیچ منفعتی نیست، هیچ اجباری نیست، هیچ حکمی نیست، هیچ چیزی جز اینکه با این آدم به ما خوش میگذره.... «سروش صحت»
چرا اجازه میدی لگد بزنه چرا نمیخوای بدونن

تکواندو کاره با من تمرین میکنه الان رفته تو وجودش بهش میگم نزن یهووو از پشت میاد میزنه چون فامیلامون فضولی همش میخوان سوال کنن حوصله جواب دادن ندارم

بچه ها این دوره همینن دختر عمم عید دیدنی دوتا لگد زد تو شکم بابام    

بچه من یسالشه هی میزنم هی دستشو آروم میگیرم میبوسم میگم مامان نکن کار بدیه دوباره میزنه میخواد جلب توجه کنه نگاهش کنم تو چشام نگاه میکنه میزنه شترق تو سروصورتم     بعد که نگاش میکنم نمیزنه 

2740
تکواندو کاره با من تمرین میکنه الان رفته تو وجودش بهش میگم نزن یهووو از پشت میاد میزنه چون فامیلامون ...

اهان عزیزم همین بهش بگی دکتر گفته کافیه

البته نمیدونم چجوریع گوش میدع بهت!؟ 

خدا جفتشونو حفظ کنه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
بچه من یسالشه هی میزنم هی دستشو آروم میگیرم میبوسم میگم مامان نکن کار بدیه دوباره میزنه میخواد جلب ت ...

آییییی خداااا عزیزززم خدا حفظش کنه برات 

ن یکساله کوشولوعه این دختر عمم ۸ سالشه لنگ دراز

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
بچه من یسالشه هی میزنم هی دستشو آروم میگیرم میبوسم میگم مامان نکن کار بدیه دوباره میزنه میخواد جلب ت ...

یه چیزی بگم دعوام نمیکنید؟ 

ببخشید میگم چون بچه ها از سن کم اموزش میبینن و شکل میگیرن

وقتی میزنه دستش رو بوس نکن 

اینجوری بچه یاد میگیرع که من کارم بد نیس حتی اگه بد هم باشه مامانم دوست داره 

ببخشید جسارت کردم ❤ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
تا یک هفته کبود بود خون مرده شدید امیدوارم خوب باشه 

پدرش؟ وایی

2706