2733
2739
عنوان

دختره رفت رو پای شوهرش نشست

361 بازدید | 29 پست

با خواهرم رفته بودیم مغازه یکی از اشناهامون چون خواهرم طراحی دکوراسیون داخلی خونده و کارش اینه از ما خواستن بریم کمک خلاصه  خواهرم داشت درمورد دیوارا نظر میداد صاحب مغازه نشسته بود رو صندلی کامپیوتر و یه اقای دیگه هم تو مغازه داشت کارای برف رو انجام میداد  یهو دیدیم زن صاحب مغازه رفت نشست رو پاش🫤

من واقعا بدم اومد ب نظرم جاش نبود

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

شاید حسودی کرده 😂😂

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید حسودی کرده 😂😂

کم مونده بود جلوی ما ماژیک برداره دور شوهرش خط قرمز بکشه

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

چه بی شخصیت و بی فرهنگ 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
میگفتی اه اه اه چندش

من فقط با تعجب نیگاش میکردم جدی خجالت کشیدم به جاش

نکبت بازی

ولش کن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2740

چرا انقدر تحلیل میکنید همه رو؟؟ شوهرش بوده خواسته بشینه رو پاش شما درست و خوب نمیدونی این کار رو‌نمیکنی اون درست دونسته این کار رو کرده! همه قرار نیست مثل هم فکر کنن

کم مونده بود جلوی ما ماژیک برداره دور شوهرش خط قرمز بکشه

😂😂

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
منم بدم میاد مخصوصا تو مهمونی فکر کن جلو کلی آدم پسرخالم و زنش هی درگوشی حرف میزدن و میخندیدن زنش هی ...

واقعا زشته ما همه موذب شدیم و ضمنا دیگه اون خانوم رو محترم و با شعور نمیدونم به شخصه

منم بدم میاد مخصوصا تو مهمونی فکر کن جلو کلی آدم پسرخالم و زنش هی درگوشی حرف میزدن و میخندیدن زنش هی ...

😫🤢🤢🤢🤢

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706