2733
2734
عنوان

تورو خدا اگه کسی تاپیک منو می بینه جواب بده😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1326 بازدید | 141 پست
آخی ان شاالله ۱۸ ماهگیشم می گذره به خوشی من تو زندگی آسیب های زیادی دیدم شاید دیگه ظرفیتم تموم شده، ...

فداتون بشم خواهرجون ،انشاءالله خدا بهتون قوت بده الهی غم واندوه از خودت وعزیزات بدور باشه خدا کنه همیشه خنده وشادی مهمون دائم زندگیت باشن

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فداتون بشم خواهرجون ،انشاءالله خدا بهتون قوت بده الهی غم واندوه از خودت وعزیزات بدور باشه خدا کنه هم ...

فدات بشم ممنونم از دعای قشنگت 😘❤🌹ان شاالله همه خوشبت و سالم باشن بعد من.از شمام ممنونم از اینکه کنارم بودید

فدات بشم ممنونم از دعای قشنگت 😘❤🌹ان شاالله همه خوشبت و سالم باشن بعد من.از شمام ممنونم از اینکه کن ...

عزیزم کاری نکردیم خواهرمون بودی وهستی از فاصله هفت ساعت به شما دوتا جمله گفتیم همین قربونت برم 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
بهداشت بهم گفت ۳۷ و نیم تب محسوب میشه

ولی مطمئن شو از چند باید قطره بدی و چند قطره با چه فاصله ایی

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم