2733
2734
عنوان

تورو خدا اگه کسی تاپیک منو می بینه جواب بده😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1326 بازدید | 141 پست
کاش خانوادم کنارم بودن😭😭😭سر درد و حالت تهوع دارم  دعا کنید تب بچم بیاد پایین من غیر خدا هیچ ...

دوبار۶ امتحان کن قطره بهش بده شاید بالا نیاره یکمم آب خنک روش بده

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
دست و پات رو گم نکن تبش خیلی بالا نیست. نمیدونم فاز اونایی که میگن خطرناکه و تشنج میکنه چیه. فقط حو ...

من تجربه ای ندارم فقط قطره آدوکید دارم دیگه چیزی ندارم

دستمالو گذاشتم رو پاهاش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم پاشویه کن تبشو بیار پایین اول 

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
2740
شیافت ندارم😭😭😭😭

عزیزم باید بگیری.قطره شکم خالی نده همسرتو بفرست تب خیلی تو این سن خطرناکه

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید
الان خوابیده بیدار نمیشه تشت بیارم پاشو بشورم؟.

میخوای تشنج کنه؟؟؟ تجربه‌ تب نداری؟؟قشنگ بگو تبش الان چنده ؟کی بالا اورد؟چند دقیقه قبلش قطره داده بودی؟

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید
2706