2737
2734
عنوان

شاعرانه

41 بازدید | 7 پست

به نام خالق دلسوز  و مهربان 

بلبل از فیض گل🌷 آموخت سخن ور نه نبود 

این همه قول و غزل تعبیه در منقارش   

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
شبی یاد دارم که چشمم نخفت شنیدم که پروانه با شمع گفت

🥲یاد نمیاد پروانه چی گفت ولی شمل گفت 

تو بگریزی از پیش یک شعله خام 

من استاده ام تا بسوزم تمام.‌

بنظرتون کار شمع درسته؟ 

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🥲یاد نمیاد پروانه چی گفت ولی شمل گفت  تو بگریزی از پیش یک شعله خام  من استاده ام تا بسو ...

که من عاشقم گر بسوزم رواست 

تو را گریه و سوگواری چراست؟

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
2731
که من عاشقم گر بسوزم رواست  تو را گریه و سوگواری چراست؟

حافظه یاری نمیکنه

🥲یاد نمیاد پروانه چی گفت ولی شمل گفت  تو بگریزی از پیش یک شعله خام  من استاده ام تا بسو ...

پروانه نماد عاشق عجوله و شمع عاشقی صبور که خاکستر نمیشه ذره ذره آب میشه مثل تفاوت شهید با جانبز بالای هفتاد درصد.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
پروانه نماد عاشق عجوله و شمع عاشقی صبور که خاکستر نمیشه ذره ذره آب میشه مثل تفاوت شهید با جانبز بالا ...

زعشق تا ب صبوری هزار فرسنگ است.‌از جهات مختلف میشه به قضیه نگاه کرد.و تفسیر کرد.  شهید و جانبازم تصادف بوده خودش انتخاب نکرده که شهید بشه یا جانباز. 

اما تا حدی خصوصیات آدمها و ذات و شخصیت و آموزشی که دیدن تو عشق هاشون نمود پیدا میکنه. 

زعشق تا ب صبوری هزار فرسنگ است.‌از جهات مختلف میشه به قضیه نگاه کرد.و تفسیر کرد.  شهید و جانباز ...

چون به هنگام وفا هیچ ثباتیت نبود 

میکنم شکر که بر جور دوامی داری 

2738