2733
2739
عنوان

دیشب زایمان کردم😕

525 بازدید | 34 پست

سلام خانما چیکارکنم شیر ندارم اغوزه فعلا بچم همش گریه میکنه خسته شدم دو روزه نخوابیدم همش الکی میک میزنه گریه میکنه سینه خانم زخم شده چی بخورم شیرم زیاد بشه سیرش کنه😭😭😭

اولاش معمولا اغوزه روز سوم به بعد شیر میاد به من هی انجیر دادن خوردم اثر نکرد اخرشم دخترم شیرخشکی شد😑

از جهان مانده فقط جان ک مرا ترک کند🙂من چنانم ک محال است کسی درک کند🧚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیر افزا بخور 

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی 🙏👼خدا جونم پسر کوچولومو صحیح و سالم برسون بغل من و باباییش و آبجیش 💖چشمام فقط خیره به دستای توهست مهربون پروردگارم ،کمکم کن ♥️پسر کوچولوی من ۲۸ مرداد به دنیا اومد و زندگیم رو رنگی رنگی کرد ،امروز ۲۸ شهریور پسرم یه ماهشه 😍😊تو که لبخند میزنی منو از نو میسازی پسرم ،تو رو اینقدر دوست دارم که نمیتونم با کلمات بیان کنم ،الان وارد یه تاپیک شدم که عنوانش این بود(مادر بودن چجور حسیه ؟؟)منم اومدم نظر بدم که دیدم با هیچ کلمه ای نمیتونم بیانش کنم ،نمیتونم بگم یه بچه وقتی وارد زندگیت میشه زندگیت چقدرررررر متحول میشه خداااا یااااا این حس خوب رو برای همه ارزو میکنم ،شکرت یا رب که منو لایق مادر شدن دونستی 🙃😍😍😍پسر کوچولوی من امروز ۶ ماهه شده و دیگه واسه خودش مردی شده ،بمونی برام عزیز مادر 😘تو و خواهرت دنیای من شدین ،باورم نمیشه ،من ،همون دختر شوخ و شیطونی که سر و تهشو میزدی ازش جوک و لطیفه و خنده میبارید حالا ۱۴ ساله که یه مادر نگران هستم ،اره من نگران فرزندانم میشم ،این خلصت و ویژگی مادرهاست ،الهی که ابجیت مامان بشه و تو بابا بشی و منم زنده باشم و اون روزها رو ببینم ،با موهای سفید و یه عصا تو دستم واسه بچه هاتون داستان تعریف کنم 😂
2731

طبیعی سه روز و سزارین چهار روز طول میکشه شیرت بیاد، با خودت لج نکن شبها بهش شیر خشک بده و حتماااا آروغش بگیر  سی تا کافیه براش با یه پیمونه شیرخشک تا خابش عمیق بشه و موبایلت بذار هر دوساعت بیدارشو بهش بده مجدد 

بعدش روزا آغوز بده و بذار میک بزنه و بدوشش تا شیرت بیاد هر دفعه ام خورد یه ذره شیر بزن نوک سینه ات بذار خشک بشه تا زخمش خوب بشه ،

خودتم رو سرامیک نرو و سیرش کن تا زردی نگیره 

⚘اللّهم عجل لولیک الفرج⚘ اگر زحمتی نیست برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید . تنتون سلامت و دلتون خوش...
اولاش معمولا اغوزه روز سوم به بعد شیر میاد به من هی انجیر دادن خوردم اثر نکرد اخرشم دخترم شیرخشکی شد ...

عزیزم به دخترت روزی چند سی سی شیر خشک میدادی؟

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی 🙏👼خدا جونم پسر کوچولومو صحیح و سالم برسون بغل من و باباییش و آبجیش 💖چشمام فقط خیره به دستای توهست مهربون پروردگارم ،کمکم کن ♥️پسر کوچولوی من ۲۸ مرداد به دنیا اومد و زندگیم رو رنگی رنگی کرد ،امروز ۲۸ شهریور پسرم یه ماهشه 😍😊تو که لبخند میزنی منو از نو میسازی پسرم ،تو رو اینقدر دوست دارم که نمیتونم با کلمات بیان کنم ،الان وارد یه تاپیک شدم که عنوانش این بود(مادر بودن چجور حسیه ؟؟)منم اومدم نظر بدم که دیدم با هیچ کلمه ای نمیتونم بیانش کنم ،نمیتونم بگم یه بچه وقتی وارد زندگیت میشه زندگیت چقدرررررر متحول میشه خداااا یااااا این حس خوب رو برای همه ارزو میکنم ،شکرت یا رب که منو لایق مادر شدن دونستی 🙃😍😍😍پسر کوچولوی من امروز ۶ ماهه شده و دیگه واسه خودش مردی شده ،بمونی برام عزیز مادر 😘تو و خواهرت دنیای من شدین ،باورم نمیشه ،من ،همون دختر شوخ و شیطونی که سر و تهشو میزدی ازش جوک و لطیفه و خنده میبارید حالا ۱۴ ساله که یه مادر نگران هستم ،اره من نگران فرزندانم میشم ،این خلصت و ویژگی مادرهاست ،الهی که ابجیت مامان بشه و تو بابا بشی و منم زنده باشم و اون روزها رو ببینم ،با موهای سفید و یه عصا تو دستم واسه بچه هاتون داستان تعریف کنم 😂

عزیزم من قرص شیر افزا میخوردم با عرق رازیانه وغذاهای گوشتی آبگوشت و مایعات هم شیرم رو خیلی زیاد میکرد 

برای سینه ات هم کرم آغوز گوسفند از داروخانه میتونی بگیری دست ساز هست عالیه دوبار بزنی خوب میشی 

مبارکت باشه گلم 

2738

منم ۱۵ روزه زایمان کردم

فعلا هم سینه خودت رو بده مک بزنه که شیرت زیاد شه کم کم از روز سوم شیرت زیاد میشه

هم کمکی شیر خشک با سرنگ بده بچه قندش نیوفته تشنج کنه هم خودت راحت تر بخوابی.

اگه دل درد شدید هم داره قطره گریپ میکسچر بده آب رو آتیشه.

قدمش مبارک 😍❤️🌻

عزیزم ب هیچ عنوان شیر خشک ندی ک دیگ شبرتو نمیخوره روزای اول طبیعیه شیرت کم باشه میتونی ابجوش نبات خیلی کم در حد یکی دوتا قاشق چای خوری بهش بدی و بذار سینتو مک بزنه تا شیرت زیاد بشه قطره شیر افزا هم خوبه سوپ جو و ماکارونی هم خیلی خوبه من میخوردم شیرم میریخت

عزیزم به دخترت روزی چند سی سی شیر خشک میدادی؟

روزای اول ۳۰ تا میخورد تا ۲۵روزگی

بعدش ۶۰ تا میخورد الانم ک هفت ماهس ۱۲۰تارو به زور میخوره

از جهان مانده فقط جان ک مرا ترک کند🙂من چنانم ک محال است کسی درک کند🧚
قدمش مبارک 😍❤️🌻 عزیزم ب هیچ عنوان شیر خشک ندی ک دیگ شبرتو نمیخوره روزای اول طبیعیه شیرت کم باشه م ...

بچه طفل معصوم از گشنگی گریه میکنه 

به هیچ عنوان شیرخشک نده؟!بچه گناه داره

با قطره چکان باید سیرش کنه

2706