2733
2734
عنوان

اگه شما جای من بودید چیکار میکردید

292 بازدید | 23 پست

تو شرایطی که پول دادی سم پاش اساسی اومده سم پاشی کرده خونتو قبل اساس آوردن بعد سه شب بیخوایی بخوای بخوابی چشمت بخوره ۲۰ تا سوسک ریز بکشی نفهمی ساسه یا سوسک😭😭😭

چشام باز نمیمونه از ترس نمیتونم  بخوابم😭😭😭

چیکار کنممم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چرا ی سری میگن خوب نیس ؟

منو که نجااااات داد

یه سری سوسک تو خونمون بود هیچجوره نمیرفت

کامن نجاتم داد 

هزار تا چیز امتحان کردم تا این جواب داد فقط

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤
2742
چرا ی سری میگن خوب نیس ؟

نمیدونم من ک چندین ساله استفاده میکنم عالیه فقط قبل اسپری کردن باید تکونش بدی حسابی بعد اسپری کنی

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    
حشره کش کامن فقط .عالیه

دقیقا از همین استفاده کردم برای آپارتمان سابقم همشونو نابود کرد ولی شرطش اینه بعد مرگشونم خیلی جاها بزنید و چند روز تکرار کنید...

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2740

درود،

بقول دوستان از سوسک کش و حشره کش کامن استفاده کنید و تا چند روز ادامه بدید حتی اگه سوسکی نبود...فعلا بخوابید از صبح شروع کنید...

سوسک توی تاریکی چندان مزاحمتی ایجاد نمیکنه

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
سوو یک ریز بود یا درشت آخه اینا ریز  

مال ما ریز بود

من حتی برای بید فرش دسبافت هم زدم از بین برد واقعا عالی بود

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤
وای پره تا خاموش کردم پیداشون شد ترسیدم روشن کردم 

تلقین نکنید بخدا چیز جدی نیست....حشرات و سوسک ها دید در شب ندارن...وقتی تاریکی باشه میرن جایی که نور باشه و اگه پیدا نکنن یه گوشه میمونن و چندان حرکتی نمیکنن

خاموش کنید و بهش فکر نکنید بخدا چیز جدی نیست اگرم نگرانید بکشیدش بعد بخوابین

دقیقا از همین استفاده کردم برای آپارتمان سابقم همشونو نابود کرد ولی شرطش اینه بعد مرگشونم خیلی جاها ...

اره تأثیرش زیاده.صد البته باید همه جاهایی ک امکان داره حشره ها بیان باید زد.ولی رو مارمولکا اثر نداره روش نوشته داره ها ولی نداره

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    
اره تأثیرش زیاده.صد البته باید همه جاهایی ک امکان داره حشره ها بیان باید زد.ولی رو مارمولکا اثر ندار ...

من تاحالا روی مارمولک نزدم....چون مارمولکارو دستی با پشه کش و دمپایی میزدم...کلا موجودات جالبین و بی آزار و مظلومن...کاری نداشته باشید کاری ندارن از انسان ها بهترن...مزاحمتاشون هم از روی ترس و محل زندگیشون که با ما قاطی شده هست

بله باید روی جاهای احتمالی بزنید و این روند رو چند روز تکرار کنید...تاثیرش حرف نداره خونه قبلیم خیلی مزاحمت ایجاد کرده بودن سوسک ها و مجبوری چنین کاری کردم

2706