2737
2734
عنوان

فقط زن

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 47 پست

یکی از دلایلی که زنا به این روز افتادن گیر دادن مردا بوده 

چرا مردا هم کمبود اعتماد به نفس دارن بعضیاشون ولی خب چون معمولا به رو نمیارن متوجه نمیشی تو رفتارشون میفهمی بعضیا هم میگن البته 

بعضیا هم که عیب خودشون رو نمیبینن به سرتاپای زنا گیر میدن و اعتماد به نفسشون رو میارن زیر صفر 

پس اینهمه امار خیانت از تو جیب من دراومده؟ خب وقتی زنی ببینه شوهرش دنبال یکی بهتره اگه رو خودش کار نکرده باشه اعتماد به نفسش میاد پایین 

🤍
نمی‌دونم راستش. مادر شوهرم زیبا هست ولی اخلاقش صفره برا همین پدر شوهرم ازش راضی نیست و رابطه خوبی ن ...

معمولا کسی که با شوهرش رابطه ی خوبی نداره 

ناخواسته یا خواسته از سر حسادت عقده یا هر چی 

سعی میکنه بین بقیه رو هم بهم بزنه 

فتنه بندازه 

اینجوری ارضا میشه کمبودش

به امید تو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید الان گارد بگیرید ولی برای من پسری که صرفا ظاهر و اندام مهم باشه براش کنسله 

اره رویایی ممکنه بنظر برسه ولی من دوست دارم اول عاشق شخصیت من بشه 

نگید که ظاهرم مهمه من نگفتم که اصلا توجه نکنه ولی زندگی با آدمی که ملاکش اینا باشه جهنمه چون انسان ممکنه همین فردا وقتی از خواب بیدار میشه بنا به دلایلی زیبایی یا سلامتی شو از دست بده یا هرچیز دیگه ممکنه اون آدم هزاران نفر که چهره زیبا تر دارن ببینه خب پس باید منو ترک کنه؟! 

میدونی جالبیش کجاست  اونجا که تا موقعی که پسر مجرده سگ هم حسابش نمیکنن  بعد که زن میگیره ...

آره شرایط شوهر من دقیقاً همین بود.

تو خانواده خودش حتی بعد ازدواج مون همش تحقیر شده و با برادرش مقایسه کردن و اونو بردن بالا اینو پرت کردن پایین.

اما در برابر من همش تحریکش میکردن که از من سره و من در حدش نیستم

2728
شاید الان گارد بگیرید ولی برای من پسری که صرفا ظاهر و اندام مهم باشه براش کنسله  اره رویایی مم ...

دقیقااااا

منم بدم میاد صرفا یکی فقط بخاطر قیافه یا هیکل جذبم بشه 

ترجیح میدم عاشق شخصیتم بشه نه این چیزای زود گذر 

کسی هم که انقدر قیافه براش حیاتیه شک نکن ی آدم هیز و چشم چرونه 

حتی اگه نگاهش بی منظور باشه 

بازم در حال مقایسه اس 

که آیا واقعا کسی که کنارمه از بقیه بهتره ؟

به امید تو 

برای تبلیغاته

چون زن کالا شده دقت کن ب تبلیغات

الان که دیگه زنا اونجاشونم تغییر میدن که مردا خوششون بیاد

دختره هنوز مجرده دنبال بززگ کردنه سینشه

تف ب این دنیا که زنا در حد یه عروسک خودشونو میدونن

همین سایت نود درصد عملا زیبایی رو ون اسمشو اینجا شنیدم

اونوخ شوهره همین زنو ببینی سالی یبارم ب هیکلش نگا نمیکنه ک ب خودش برسه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2740
دقیقااااا منم بدم میاد صرفا یکی فقط بخاطر قیافه یا هیکل جذبم بشه  ترجیح میدم عاشق شخصیتم بشه ...

میدونی چون بهمون القا کردن که حتما باید بی نقص بود زیبا بود معیار تعیین کردن اینکه باید سفید باشی پوستت مثل نوزاد باشه بدون جوش لک مو ترک پوستی بینی قلمی باشه لبا قلوه ای باشه فرم بدنت ساعت شنی باشه و هزاران کوفت و زهرمار دیگه 

مشکل اینجاست حتی خیلی خانوما زن علیه زن هستن 

حتی یه عکس بود وایرال شده بود از چندتا سلبریتی معروف که موهای پاهاش مشخص بود و شیوه نکرده بود کامنتای یه سری از خانوما رو فقط باید میدیدی 🤦🏻‍♀️ بابا یه انسان نرمال مو داره بدنش 😐 عرق می‌کنه جوش و لک داره تیرگی داره تو یه سری قسمتا ترک پوستی داری موهاش سفید میشه ووووو.....

میدونی چون بهمون القا کردن که حتما باید بی نقص بود زیبا بود معیار تعیین کردن اینکه باید سفید باشی پو ...

در نهایت هم زیباترین آدم دنیا باشی قراره این جسم بره زیر کلی خاک پس انقدر اذیت نکنید خودتونو😐

با ادم درستی آشنا شید که شمارو همینطور که هستید دوست داشته باشه

2706