2737
2734
عنوان

فقط زن

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 47 پست
مگه اون اول کور بود ؟

میگه کور بودم.

می‌دونی شوهر من اصلاً فکرشو نمی‌کرد من بهش جواب مثبت بدم.

مادر شوهرم به مادرم گفته بود من نا امید شدم از ازدواجش. میگفتم یه بیوه یا مطلقه گیرش بیاد عالیه.

حالا منه بد بخت دانشجوی ترم آخر ریاضی علم و صنعت بودم. 

به قرآن خودش و مادرش در روند خواستگاری همش از ظاهرم تعریف میکردن. به جان مادرم همه چیم نرمال بود.

تا تونستن منو کوبیدن. استدلالشان هم این بود که باید تحقیر کنن که براشون شاخ نشم.

نمی‌دونم بعد عقد چرا معادلاتشون رو تغییر دادن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگه کور بودم. می‌دونی شوهر من اصلاً فکرشو نمی‌کرد من بهش جواب مثبت بدم. مادر شوهرم به مادرم گفته ...

چون عقده ایه 

تو رو میکوبونه 

که ی وقت تو حس نکنی ازش سری 

ی جور خودشو ارضا میکنه با این حرفا 

که خودش احساس برتری کنه 

گندشون بزنن این مردا رو

به امید تو 
2731
از نظر من هیچکس زشت نیست  و هر کس زیبایی خاص خودشو داره  قرار نیست که همه ی شکل و اندازه ...

باور کن من چشم و ابروی خیلی زیبایی دارم.

پوستم صاف و تمیزه. لبم خوش حالته. دماغم هم نرمال به حساب میاد. یعنی درسته عروسکی نیست ولی به فرم صورتم میاد

باور کن من چشم و ابروی خیلی زیبایی دارم. پوستم صاف و تمیزه. لبم خوش حالته. دماغم هم نرمال به حساب م ...

همین که خودت از خودت راضی ای کافیه 

کسی که مدام در حال ایراد گرفتنه 

عقده ایه و تمام 

به امید تو 
چون عقده ایه  تو رو میکوبونه  که ی وقت تو حس نکنی ازش سری  ی جور خودشو ارضا میکنه ...

به همین دلیل بود دقیقاً.

داخل خانوادش همش اینو کوبیدن و برادرش رو بردن بالا. احساس ضعفش با کوبیدن من میخواست ارضا کنه

2738
نمی‌دونم من که به جز کلفتی و خدمت رسانی ضرری بهش نرسوندم. به چی حسودیش میشه؟

شاید طاقت نداره ببینه یکی عاشق زنشه 

یا پسرش بگرده دور کسی 

زیاد دیدم از این موارد متاسفانه

به امید تو 

راست میگی

من تا حالا ندیدم یه مرد بگه زشتم 

دیدم مثلا بگه تیره اس پوستم یا فلانه ولی به عنوان عیب بازگوش نکرده

تنها چیزی که مردا روش حساسن موهاشون هست واقعا کم پشتی مو رو عیب میدونن 

دیگه دماغ بزرگ و کوچیک چشم کج‌و راست‌و بزرگ و کوچیک و بادامی و چاقی و لاغری اصلا واسشون عیب نیست خیلی هم مینازن به خودشون

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
همین که خودت از خودت راضی ای کافیه  کسی که مدام در حال ایراد گرفتنه  عقده ایه و تمام&nbs ...

میدونی؟

الان که خوب فکر میکنم شوهرم اوایل ازدواج خیلی دوسم داشت. بی اندازه دوست داشت و تعریفمو میکرد.

اما از یه جایی به بعد شروع کرد ایراد گرفتن.

حس میکنم کار مادرش و تحریکاتی زن داداشش بود

شاید طاقت نداره ببینه یکی عاشق زنشه  یا پسرش بگرده دور کسی  زیاد دیدم از این موارد متاسف ...

نمی‌دونم راستش.

مادر شوهرم زیبا هست ولی اخلاقش صفره برا همین پدر شوهرم ازش راضی نیست و رابطه خوبی ندارن.

شوهر منم پسر بزرگه بود انگار مادرش خیلی بهش وابسته بود. برا ازدواجشم تلاش میکردا.

ولی نمی‌دونم چرا زندگی مارو بهم ریخت

2706