2733
2739
عنوان

زن پسرخالم زنگ زد بهم گفت به چه حقی شوهر من تورو رسونده محل کارت😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2932 بازدید | 87 پست
جالبه که اینجا یسری ها حقو به زن پسرخالم دادن

چون اون یسری ها خودشون مثل زن پسر خالتن    

وگرنه دیگه اینو واسه هر مشاوری تعریف کنی 

بدون شک میگه رفتار زنش نرمال نبوده 

از یه رسوندن ساده که تازه پسر خالت دنبالتم نیومده و خودش خونتون بوده ، اینجوری حرمت شکستن و ابرو ریزی راه انداخته

دیگه خب شما اینجوری هستید ولی زنش حتما اینجوری نبودن و هر خانواده ای که صمیمیت اینجوری ندارن پسر و د ...

ایشون فقط خودشو بدنام کرد

وگرنه انقدری منو پسرخالمو میشناسن که هرگز همچین فکری هم به مغزشون خطور نکنه. 

چون هم منو میشناسن هم اون خانمو. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون اون یسری ها خودشون مثل زن پسر خالتن     وگرنه دیگه اینو واسه هر مشاوری تعریف کنی&nb ...

حالا من داشتم اسنپ میگرفتم گیر نمیومد یلحظه به خودم گفتم وای دیر شد

پسرخالم این حرفو شنید گف بشین برسونمت.اونم چون محل کار من سر مسیر مغازه اون بود

2728
ایشون فقط خودشو بدنام کرد وگرنه انقدری منو پسرخالمو میشناسن که هرگز همچین فکری هم به مغزشون خطور نک ...

متوجه منظورم نمیشی هرچی میگم .ببین اینا احتمال زیاد اختلافات زیادی دارن خب ؟ بعد اگه سر شما هم اختلاف پیدا کنن و بعدش جدا بشن برای شما بد میشه .برای مثال یه نفر خواهر شوهرش تو زندگیش آتیش انداخت و زن و شوهر جدا شدن الان همه به اون خواهر شوهر به چشم زندگی خراب کن نگاه میکنن .ربطی به اینکه بگن  رابطه داشتی یا نداشتی شما با پسر خاله ت نداره 

📒📗📚✏️✒️🔍
متوجه منظورم نمیشی هرچی میگم .ببین اینا احتمال زیاد اختلافات زیادی دارن خب ؟ بعد اگه سر شما هم اختلا ...

ببین زمانی که من کاری کرده باشم اره نگاه ها به سمتم تغییر میکنه. ولی وقتی سر هیچی باهم جدا بشن، مشکل خودشونه. بالاخره جدا بشن هم موضوع جداییشون رو همه میفهمن و با توجه به شناختی که نسبت از هر سه مون دارن، نه بدنگام میکنن نه کسیو مقصر میدونن، این خانم بار اولش نیس که خودشو شوهرشو بی ابرو میکنه.

علاوه بر اینکه مشکل درست کردی زندگی یه نفر دیگرم خراب کردی:)

خب پسرخالت بهت گفته برسونمت تو چرا خودتو سبک کردی نشستی ماشینش؟

زن پسر خالتم کارش اشتباهه که اومده بهت زنگ زده باید به پسرخالت میگفت هر چیو که میخواست بگه

ولی قبول کن که شروع ماجرا توبودی از پسر خاله که برادر در نمیاد هر چقدم صمیمی باشی باید وقتی ازدواج کرد دیگه دور شی:)

2738
علاوه بر اینکه مشکل درست کردی زندگی یه نفر دیگرم خراب کردی:) خب پسرخالت بهت گفته برسونمت تو چرا خود ...

وا مگه من از قصد سوار ماشبنش شدم

تاپیکو درست خوندی؟ میگم عجله داشتم وگرنه خودم داشتم اسنپ میگرفتم. 

چرا باید مشکل درست کنم؟ کسی که اول بمن زنگ زد اون زنه بود بعد مشکل من شدم؟ بمن چه شکاک و بد دله میخواست با همسرش حل کنه، نه عین ادمای احمق هرچی تو زندگیش باشه رو همه بدونن. 

واقعا فازتون رو درک نمیکنم. 

نه ایشون زنگ بزنه بمن هرچی از دهنش درمیاد بگه بعد منم هیچ کاری نکنم تا زندگیش بهم نخوره؟! وقتی خودش بفکر زندگیش نیس من چرا باشم؟!!! 

به شخصه من اگر بودم ناراحت میشدم که شوهرم تفریحمون رو به خاطر رسوندن دختر خالش کنسل کنه و دیر کنه

ولی شما هم تقصیری نداری پسرخالت خودش تعارف زده

پسرخالت باید خودش عاقل میبود که اینکارو نکنه وقتی که قول به زنش داده ببرتش بیرون