2733
2734
عنوان

❣حال دلت را به خداوند بسپار؛

64 بازدید | 4 پست

الهی پناهم باش 💎 

هر روز به قلبت بگو که آرام باش و آن را با اکسیر عشق و توکل به خداوند سیراب کن، توکل یک واژه نیست و هرگز هزینه ای ندارد، توکل یعنی اعتماد بینهایت به قدرتش، به توانایی و آگاهی پروردگاری که این جهان را بدون ذره ای خطا اداره میکند و میتواند ما را به هر خواسته ای برساند.

شما با توکل کردن به نتایجی میرسید که فکرش هم شوقی بی اندازه در وجودتان ایجاد میکند زیرا در حالت آرامش کامل اتفاقات خوب از راه میرسد.

با خودت مدام تکرار کن؛

من رابطه زیبا و عاشقانه ام را به خداوند می سپارم.

من موفقیتهای مالی ام را به خداوند می سپارم.

من آرامش روز و شبم را به خداوند می سپارم.

من برکت روزیم را به خداوند می سپارم.

دنیایت را با توکل شاد و آرام کن...

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

اگر خواستید تاپیک آخرم توسل به حضرت علی اصغر هست ببینید

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر قشنگ قلبم اروم شد

💚💚❤️

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2728

الهی تو بخشنده ترین و زیباترینی، گوهر اشک میخری

دل شکسته میخواهی، و عمل بی ریا میپذیری

ما را از گناه سبکبار کن، و دیدگانمان را اشکبار و

قلبمان را به عشق خودت گرفتار…

آمین

لا حول ولا قوه الا بالله