2737
2739
عنوان

آقایون وپسرای سایت سوال مهم دارم یع لحظه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 3203 بازدید | 168 پست
والا مریضن دیگه باورکن الان دستم بیفتن دیگه بزرگشون گ وششونه 

والا چی بگم درست نیست ک ی زنو ببینی فورا درخاست بدی زشته بخدا

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبول میکردی میبستی به فوش لغو دوستی میزدی😁

بخدافشارم روبیسته

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
2731
والا چی بگم درست نیست ک ی زنو ببینی فورا درخاست بدی زشته بخدا

و شما خودت الان چرا تو سایتی هستی ک همش خانومه ؟؟دنبال زیربغل ماری؟؟

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
اول تاپیکو بخونین بعد قضاوت کنین🙏

تاپیکه کیو؟من کسیو قضاوت نمیکنم ولی این سایت مناسبه آقایون نیست مگه یه اقا پسره بیکاره علاف ک کاری جز گوشی گردی ندارع 

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2740
تاپیکه کیو؟من کسیو قضاوت نمیکنم ولی این سایت مناسبه آقایون نیست مگه یه اقا پسره بیکاره علاف ک کاری ج ...

همین ک داخلشین...اگه قوانین رو خونده باشین متوجه میشین ک ورود مردا ممنوع نیست تا وقتی ک بی ادبی نکنن...والا اندازه دو نفرم کار میکنیم

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
همین ک داخلشین...اگه قوانین رو خونده باشین متوجه میشین ک ورود مردا ممنوع نیست تا وقتی ک بی ادبی نکنن ...

نی نی سایت اکثرا راجب تاپیک بارداری و ایناس عجیبه یه آقا دوسداره عضوشه اینجورجاها .... بهرحال موفق باشید

2706