2737
2739

الان روز اولمه دارم میمیرم رفتم حموم بدتر شدم 

مسکن هم نداریم😑

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

من هروقت از ده روز قبلش هرشب یدونه قرص اهن میخورم پریود خیلی خوبی از لحاظ درد و اینا دارم.

وقتی نمیخورم روده هام بهم میریزه مثانه ام میگیره هی خونریزیم عجیب غریبه یا کمه یا زیاده یا قطع و وصلی داره بی اشتهام یا خیلی پراشتها سردرد و میگرن دارم ضعف دارم فشارم هی میوفته خوابم بهم میریزه و

از لحاظ درد هم نگم برات روز اول عزراییل میاد جلو چشمم

یعنی فرق اینکه پریودم بهشت باشه یا جهنم توی همون قرص اهنه

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
تا چن روز درد دارین؟

من قبلش خیلی درد دارم خییییییلی

یعنی احساس میکنم دارم جون میدم

دو روز هم زمان پریودی

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
2706