2737
2734
عنوان

من نباید گریه کنم

99 بازدید | 9 پست

من سر هرچیزی گریه نمیکنم

ولی یکی دو مورد هستش که حتی با یه عکس، یه اهنگ یا حرفی که باعث بشه یادشون بیفتم زود چشام اشکی میشه

مثلا وسط درس خوندن به خودم میام میبینم دارم بخاطر یه خاطره دور مثل ابر بهار گریه میکنم

خیلی میگذره از اتفاقایی که افتاده

پس چرا عادی نمیشه 

چیکار کنم؟ 

مغزی فرسوده و متلاشی از افکار پوچ

غصه و ناراحتی ،دلتنگی عجیب نیس گاهی آدم دلش میگیره و برای گریه یه چیزی رو بهونه میکنه. واین طبیعیه . منم هرزمان دلم میشکنه یا کم میارم یاهرچی دلم ک میخاد گریه کنم دلیلی گریه هام مامانمه مسگم خداببین من ندارمش. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو خوبی که😂😂😂من اشکم دم مشکمه یعنی در این حدبهت بگم که با سریال ستایشم گریه میکنم😂

مشکل اینجاست آدم حساسی نیستم و اون چند مورد انقدر بهم آسیب زده باعث شده اینجوری شم

2728
طبیعیه حس میکنم من بخاطر ی تیکع یا شوخیه ینفر ک حالا لای حرفاش ی تمسخر یا اهانتیم داشته اشکم سرازیر ...

قبلا اصلااا واسم مهم نبود، خیلی حساس شدم 

مشکل اینجاست آدم حساسی نیستم و اون چند مورد انقدر بهم آسیب زده باعث شده اینجوری شم

به روانشناس خوب مراجعه کن و مشاوره بگیر خیلی تاثیر داره مثلا من خودم از علائم افسردگیه که اینطوریم 

2740
به روانشناس خوب مراجعه کن و مشاوره بگیر خیلی تاثیر داره مثلا من خودم از علائم افسردگیه که اینطوریم&n ...

شرایطش پیش بیاد حتما اقدام میکنم، ممنونم🤍

قبلا اصلااا واسم مهم نبود، خیلی حساس شدم 

چون هرچیزی عزیزم یه حدی داره یه ظرفیتی داره ادمم صبرش تا ی اندازس من قبلا برام حساسیت ایجاد نمی‌کرد وقتی مثلا تو شوخی بهم میگف یکی یچیزیو ولی بعد مدتی دگ خودمم حس کردم برام مهمه و حساس شدم طوریکه مثلا این موضوعی که میگم برا چندین ماه پیش ولی من الانم که فکر میکنم ب حرف طرفم بغض میگیرتم

🌙