2737
2734

میگه عرق نخوردم شرابه خو چه فرقی میکنه بوی دهنش حالم بد میکنه جالب اینه میگه من اصلا شراب نخوردم من زدم توصورتش گفتم بیشعور کثیف بار اخرت باشه دروغ بگی بگو خوردم چکارت دارم فقط دروغ نگو....این اول نمیخورد نماز روزه میگرفت این دوساله عوض شده

متاسفم  مواظب باشید اعتیاد پیدا نکنه 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدمای الکلی معمولا خائن هم میشن عزیزم 

حواست باشه 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست .
2728

شما فعلا حسرت زندگی خواهرتو بخور تاببینیم بعدا چی میشه

میگی خاهرت میاد بهت حرافای شوهرشو در مورد تو میگه؟؟محاله 

بخواب تاخواب ببینی

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
تو زیادی حرص نخور شیرت خشک میشه 

حتما تجربشو زیاد داشتی ک میدونی   

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
حتما تجربشو زیاد داشتی ک میدونی    

من فقط اومدم کمک بگیرم که خاهرمو چکار کنم از این وضع در بیارم...شماهم تا با چشمای خودت ندیدی قضاوت نکن وگرنه من به چیش حسودی کنم منم کم ندارم از اون منظورم این بود هر کی جاش نبود نیاز ب افسردگی فکرای الکی نداشت مثلا بچش اسهال بگیره خونه رو میزاره تو سرش من راهکار خاستم.ولی متاسفانه نه همش دروغ شده نی نی سایت شما هم فک کردین مث بقیه ام اشکال نداره خدا که شاهده

2740