2737
2739

۴ سال پیش پسر همسایمون بهم ابراز علاقه کرد

تو یه آپارتمان بودیم و اونا دقیقا پایین ما بودن

بعد چند وقت ارتباط مامانم متوجه شد به بابام گفت و قضیه گنده شد .. بابام پسررو کلی کتک زد کلی توهین کرد بهش

قضیه خیلی بزرگ شد خیلی دعوا بین خانواده ها پیش اومد که من نمیخوام الان بگم

خلاصه ..

این پسره بعد اینکه بابام کتکش زده بود بازم بهم دایرکت میداد اونم خیلی نه ها در حد ریپلای استوری و پیام کوتاه

حتی با اینکه میدونست بابام گوشیمو چک میکنه بازم واسه خدافظی بم پیام داد

بعد کات هرجا منو میدید چشم ازم برنمیداشت

ولی تا موقعی که من تحقیرش نکرده بودم

وقتی تحقیرش کردم جلو چشمم رفت ب دوستم پیشنهاد دوستی داد و ...

بچه ها بنظرتون هنوز دوستم داره؟؟

ما ۳ ساله ازون محل رفتیم خیلی وقته ندیدمش ولی ی حسی بهم میگه دوستم داره 

تنها کسی بود که مهربونیاشو محبتاشو باور کرده بودم

(تحقیر هم که میگم اونجوری نیست که کوبونده باشمش .. البته حقش بود ولی خب )

اگه اگهههه عشقش واقعی بوده باشه اره هنوز دوست داره.

منتها بعید میدونم چون اگه واقعی دوستت داشت هیچ وقت تاکید میکنم هیچ وقت نمیرفت سراغه دوستت

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاک تو سرش بی عرضه همون بهتر کتک خورد نوش جونش

پسرا عاشق نمیشن قلبشون اونجاشونه عقلشونم اندازه اونجاشونه.

خودتو درگیرشون نکنی بهتره ولش فکرو خیال نکن فراموش کن فقط.

من ک هیچ وقت با پسر وارده رابطه نمیشم و ازدواج هم نمیکنم.

چون پسر و دختر رو درحده هم نمیبینم و هرکس ازدواج کرده بجز بدبختی و زندونی شدن بدتر شدن اوضاع هیچی نسیبش نشده. 

البته اینجا اکسرن اقایون رو دوس دارن الان میپرن بهم ولی خب من نظرمو گفتم امیدوارم هیچکس بجز استارتر ریپلای نزنه وگرنه شعورش پا خودشه!

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
2728
پسرا عاشق نمیشن قلبشون اونجاشونه عقلشونم اندازه اونجاشونه. خودتو درگیرشون نکنی بهتره ولش فکرو خیال ...

درست میگی عزیزم 

واقعا قبول دارم تک تک حرفاتو

خیلی دوست داشتم مثل تو باشم و به هیچ مردی نیاز نداشته باشم ولی نمیتونم :( چون ب محبت احتیاج دارم 

خیلی داغونه روحیاتم

درست میگی عزیزم  واقعا قبول دارم تک تک حرفاتو خیلی دوست داشتم مثل تو باشم و به هیچ مردی نیاز ...

منم ب محبت نیاز دارم ولی ن ب محبته مرد. هر انسانی ب محبت نیاز داره.

برای من جنسیت فرق نمیکنه! بنظرم شخصیت مهمه ک اقایون هیچ کدوم ندارن. درنتیجه بنظرم این نیاز ارزشه اینو نداره ک ادم اینقد خودشو بدبخت کنه ب این حد خودشو تحقیر کنه.

کاش دخترامون این چیزو درک کنن و اینقد خودشون رو تحقیر نکنن و ب خودشون اجازه ندن ب هرکسو ناکسی پا بدن.

حقیقتن امروز یه تاپیک دیدم خیلی ناراحت شدم میشه گفت ۷۰ درصده دخترا قبله ازدواج رابطهای نامشروع چ با شوهراشون چ با غیره شوهراشون داشتن. چقد دنیا کثیف شده حتی برا دخترا و همجنسام فکر نمیکردم اینقد بی حیا باشن.

من معتقدم اگه دختری حیاش بریزه دیگه ریخته.. عینه پسرا و حتی بدتر از اونا ک ذره ای حیا ندارن.

پسرا کلن حیا ندارن.

ولی دختر حیا داره ارزش داره.. نمیدونم واقعا چی بگم.